2733
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6805318/ مدرک که میشه       هنگ کردم.

زده خیلی نادره....اونقدر نادر که رفتن تست ژنتیک دادن ببینن بچه مال مامان باباش بوده  ....یه مورد نادر بوده که جهش اتفاق افتاده...در حالت عادی قابل قبول نیست

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میگم هفته ی پیش گواهینامه شو تمدید کرد تا حالا سه بار خون داده هر بار AB بوده بابام هم صد با ...

خوب این اصلا امکان ندارد والا از یک متخصص ژنتیک بپرسید یا پزشک همین رو میگن بهتون

منو همسرم ب مثبت هستیم بچه مون چی هست؟؟ 

بستگی داره خالص باشین یا ناخالص

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
واقعا به غیر از همون چیز عجیب غریبی که به زبون غیر علمی خودم گفتم احتمال دیگه ایی وجود نداره خواهرت ...

چی گفته بودی عزیزم

گمش کردمممم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
بلهDNAهست😐

گروه خونی دلبندم نه DNA.... DNA با پدر یکیه نه گروه خونی

احتمالا مادرشون O هستن 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
من oمثبت،پسرممo مثبت شوهرمB,دخترمم,B

خب این درسته. چون همسرتون BB نیست. بلکه BO بوده. به همین علت یکی از بچه هاتون B شده و اون یکی o.

کسانی که تجربی نخوندن نمیتونن خیلی راحت این قضیه رو توی نوشتار درک کنن‌ . نیاز به آموزش حضوری داره.

از آموزش و پرورش خواهش میکنم مدرسه هارو باز کنن تا ما بتونیم کلاس حضوری واسه نی نی سابت بذاریم😁 تا این داستان رو بطور کامل شرح بدیم😁😁😁

ازین تاپیک نتیجه میگیریم که اکثرا تو بیمارستان عوض شدن

مرسی که هستی گل

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
نه ،،،گروه خونی من o مثبت هست بچه هام هردوشون شدن oمثبت یعنی هم پسرم هم دخترم ،،،،،

شما خودتون OO بودید ما بهش میگیم O 

شوهرتون OA است که بهش گفته میشه A

بچه ها تون یه O  از پدرشون گرفتن یکی هم از شما میشه OOکه گفته میشه O 

انشاءلله امضای خدا پای آرزوهاتون   
گروه خونی دلبندم نه DNA.... DNA با پدر یکیه نه گروه خونی احتمالا مادرشون O هستن 

DNAهم از پدر و هم از مادر به ارث برده میشه دوست عزیز

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
2706