2733
نباید بترسی و ترسو باشی. تازه سرماهم خوردم کل بدنم درد میکنه. چند شب پیش شوهرم مجبورم کرد گلیم فرشو ...

با چه عقلی از این ادم باردار شدی

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه کم به فکر خودت باش خیلی راحت گرفتی

عزیزم من مجبورم. شوهرم از در میاد ناز میکنه و میگه سرم درد میکنه و ی عالمه وقت میذارم غذا درست میکنم دمنوش درست میکنم و لباساشو اتو میکشم کفشاشو واکس میزنم اخرش لب ب غذا نمیزنه و چندتا غر میزنه و میگه بیا سرم و دست و مامو ماساژ بده

با چه عقلی از این ادم باردار شدی

ادم نباید نازک نارنجی باشه. من ی شب تا صبح هفته پیش از دل درد و لرز ب خودم میپیچیدم شوهرم نگفت چته مردی یا زنده ای صبح میخواست بره سر کاز گفت چاییت اماده نیست؟گفتم نه زد بیرون

ادم نباید نازک نارنجی باشه. من ی شب تا صبح هفته پیش از دل درد و لرز ب خودم میپیچیدم شوهرم نگفت چته م ...

تو نازک نارنجی نیستی بی عقلی 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
تو نازک نارنجی نیستی بی عقلی 

اولا درست صحبت کن بی عقل خودتی ک به خودت اجازه میدی دهنتو باز کنی هر حرفی بزنی‌. چاله میدون ک نیست دوما ب شما ربطی نداره درمورد شخصیت دیگران نظر بدی

اولا درست صحبت کن بی عقل خودتی ک به خودت اجازه میدی دهنتو باز کنی هر حرفی بزنی‌. چاله میدون ک نیست د ...

😕😕عصبی نشو برات خوب نیس 

ولی با ساز شوهرت نرقص چقدر سنگ دله😔

این اسمش نازک نارنجی نیس که اخه

😕😕عصبی نشو برات خوب نیس  ولی با ساز شوهرت نرقص چقدر سنگ دله😔 این اسمش نازک نارنجی نیس که ا ...

هرکسی تو زندگیش ی مشکلاتی داره و هیچ کسی تو زندگیه کسی دیگه نیست برای همین قضاوت کردن کار خداست نه بنده هاش درثانی منم مجبورم وگرنه خیلی دلم میخواد وقتی از شدت کمردرد خم میشم رو سینک ظرفشویی ولی باز مجبورم ظرف بشورم دلم میخواد اون موقع ها بتونم دراز بکشم رو زمین. شرایط زندگی ادما باهم فرق داره. متاسفانه بعضیا نه تنها بلد نیستن حرف بزن ب خودشون اجازه هر نوع قضاوتیو میدن. واقعا نمیدونم اینجور ادما از خدا نمیترسید؟

هرکسی تو زندگیش ی مشکلاتی داره و هیچ کسی تو زندگیه کسی دیگه نیست برای همین قضاوت کردن کار خداست نه ب ...

نه نمیترسم میدونی چرا چون اول اشتباهو خودت کردی که به حرف پدرت گوش نکردی دوم این که مستقل نیستی نه از لحاط مالی از لحاظ روحی که بتونی برای زندگی بهتر بجنگی نه این که هرچی شوهرت گفت سرتو بندازی پایین بگی چشم و بعدش گریه کنی 

اینش ب تو ربطی نداره. وقتی نمیتونی با حرفات کسیو خوشحال کنی دل کسیم نشکن

من به ادم ضعیف دلداری نمیدم حتی اون زن باردار باشه 

من نیاز به دلداریه تو ندارم. دهنتو ببندی کافیه

بی ادبی . دیگه ریپلای نکن بای 

من هفته ۱۹ هستم از ۸ صبح تا الان که ساعت ۱۰ شبه مدام خونه رو نظافت کردم و شستم و غذا درست کردم لباس ...

منم مث تو هفته ی بیست یکم ام

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2706