2733
عنوان

ماجرای عاشق شدنم(گزارش نزنید خواهشا)

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا بدبین هستم همچنان در حال سرکوب جنسیتم هستم تا بتوونم بر تنهاییم غلبه کنم دخترانه هام رو فرامو ...

عزیزم به قول خودت 

خانوادت هیچ وقت نمیزاشتن ازدواج کنی و خودتم قیدشو زدی 

پس چرا فک میکنی باید،برا همیشه تنها باشی تو انسانی غریزه داری 

این حرف چیه باید،همدم داشته باشب

این جور آدم ها بی ارزشترین آدم های رو ی زمین هستن

من و احساسم رو با این کارش یه جورایی بی ارزش کرد

باور کن با تمام وجودم به همسرش به زندگیش غبطه می خوردم

خیلی سخت خودم و احساسم رو زیر پا گذاشتم. سکوت کردم ولی از درون داغون شدم

والا بدبین هستم همچنان در حال سرکوب جنسیتم هستم تا بتوونم بر تنهاییم غلبه کنم دخترانه هام رو فرامو ...

اینجوری نگو میدونم حالت خوب نیست

اما خودتو نه سرزنش کن نه سرکوفت

تو یه ادم مستقلی 

من بعد بهترین تصمیمارو بگیر که زندگیتو خوب کنه

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
کاملا حرفات قابل قبول هست ولی لزومی نداره که آدم افسرده ای بشی واسه کسی که اصلا واسش مهم نبودی ...

می دونی

یکی از بزرگترین حسرت های زندگیم این هست که چرا هیچ وقت برای هیچ مردی مهم نبودم و یا بهتر بگم اگر مهم شدم چرا یه همچین آدمی قسمتم بود که کلا از زندگی و تجسمش سیر بشم و دلزده و بی اعتماد بمونم؟

چقدر تلخ نمی‌خوای نویسنده بشی.؟ پیج شو بده برم ببینم

نمیشه معرفیش کرد

نمی دونم آخرش نوشتن رو ادامه بدم یا نه؟

به نظرت اگر دکتری باشم و بی ربط به ادبیات باشه و رمان عاشقانه بنویسم خیلی بی کلاسی و وقت تلف کردن هست؟

اینقدر به لحاظ احساسی زجر کشیدم که رمان های گریه زاری نوشتن برام راحت شده

من و احساسم رو با این کارش یه جورایی بی ارزش کرد باور کن با تمام وجودم به همسرش به زندگیش غبطه می خ ...

درکت میکنم عزیزم ان شالله خدا دلتو آروم کنه و این روزهای تلخ رو برات جبران کنه ⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

اره واقعا  چجوری یهو بچه دار شد، چجوری رابطشون تموم شد،و رجوع ب قبلی کرد

ببین عزیزم در حینی ک با این خانوم حرف میزده

رجوع کردن 

شایدم اصلا طلاق نگرفته بوده

بیماریش کم کم خوب شد و از زن اولش باردار شد

ایشونم از پیج اینستا مطلع شدن

2706