2733
عنوان

دلم از دست بچه هام خووووونه...خون جلو چشامو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 183 پست
بچه کوچکی من همش رومخ بزرگیه هسته  هرچی بزرگیه برداره میخاد اون تسلیم میشه غرمیزنه  😭😭 ...

اره منم‌ کوچیکه گاهی سربسر بزرگه میکنه ولی زود کنار میان با هم ب هرحال من خودمو با شرایط وفق میدم ک اذیت نشم چون میدونم ی روز دلم واسه این روزها تنگ‌میشه

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فرزندم، از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای ...

دلم گرفت 

تصور اینکه یروز بچه هام دیگه پیشم نباشن و واسه یه ساعت دیدنشون چشم به در بدوزم خیلی سخته😭😭😭

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

چی بگم ولی سختیش میارزه من شوهرم صبح تا شب سرکار بود منم میرفتم ولی خیلی خسته میشدم از تنهایی گفتم بچه خدا بهم دوقلوداد خدا شاهده پریشب انقدر گریه کردمو زدم تو سرم گفتم غلط کردم بچه اوردم ولی کل زندگیم بچه هامن فقط امید زنده بودنم این دوتان وقتایی ک با دستای کوچولوشون نازم میکنن و میان بوسم میکنن یا وقتایی با خنده میگن مامانی دلم پر میکشه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
فرزندم، از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای ...

اینا رو قبلا می خوندم گریه م می گرفت 

الان می گم ای خدا کی اونروزا 😂😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بزرگه نمیذاره کوچکه رو بخوابونم کوچکه همش گریه و غر بزرگه رو اعصاب همش گریه و غر 3 سال و 7 ماهش ...

برا منم ۲۳ماهه و ۲ماهونیمه😭از ۵صبح بیدارم الانم یکی روپامه یکیم تو گهوارش تکون میدم

❤دخترم زندگی منه❤
همیشه هم ایجو نمشه ک شما میگید پسر بزرگم 13 سال داره کوچیکه 4  من هستم یکعدد دیووووونه ب تمام ...

خب  ممکنه بچه هاتون با هم‌نمیسازن وگرن پسر ۱۳ ساله دیگع بززگه وقت شیطنتش گذشته باید درست مدیریت کنید 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
شما چیزی نگو چون من 7 ماه بعد ازدواج باردار شدم    

خخخخ من با سن ۱۷ سالگی پنج ماه بعد عروسی دوقلو باردار شدم🤣🤣🤣

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

شاید حسودی میکن 

بهش محبت کنید 

مدام براش هدیه بخر از طرف کوچیک خودت پذرش بهش بده

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
همیشه هم ایجو نمشه ک شما میگید پسر بزرگم 13 سال داره کوچیکه 4  من هستم یکعدد دیووووونه ب تمام ...

فک کنم چون بزرگتره پسره اونطوری شده البته فرد به فرد فرق میکنه برا من دخترم ۱۴ سالشه پسرم ۴ خیلیخوب با هم میسازن پسرم بعضی وقتا گیر میده ها ولی بچن دیگه

ای خدا 

زندگی ما بعد بچه دیگه اون زندگی سابق نشد آرزو ب دلم ک خونمون تمیز بمونه 

اینقدر جیغ نزنن 

اینقدر بهونه نگیرن 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706