2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظور استاتر هم همینه😊 فقط اینکه بچه بیاریم شرط، لیاقت بودن نیست.. خیلیام هستن لیاقت دارن ولی بچه ...

حتی من میگم انسانیت لیاقت میخواد و بس

همیشه در حال تلاشم ،هر روز موفق تر از دیروزم...
وااای مو به تنم سیخ شده همکارش نترسیده اینارو به زبون آورده؟!!

احمق اینقدر بچه هاش را کتک میزنه نفهم خسیس که فقط یه فکر پول جمع کردنه نمی فهمه اگه خدا بخواد به آنی بچه ها و مالش را از بین میبره

عجب آدمایی پیدا میشن ناگفته نماند منم ۳سال و نیم نازایی داشتم انواع و اقسام کنایه ها رو از جانب خان ...

من نمیدونم بعضیها فکر میکنند عمر نوح دارن چرا دل میشکنند به فکر آخرتشون نیستن انسانیت را آرزوست 

حرفایی که میزنین درسته اما آدم اگه بخواد با حرف های مردم زندگی کنه دائما باید غصه بخوره نارحتی بکشه بهتون حق میدم عصبانی باشین بعضی حرف ها از روی جهل و نادانی آدم هاست به حرف های جاهلانه توجه نکنین تا بهتون زندگی سخت نگذره

اندکی صبر سحر نزدیک است                                      بزودی می بینی بی‌تابی مکن
عزیزم عنوانت درست نیست اینجا خیلیها چشم انتظار فرزند هستن و دلشون میشکنه و باورشون میشه که حتما لیاق ...

عزیزم تاپیک را کامل بخوانید و بعد نظرتون را مجدد بهم بگین

من از این جمله میترسم به هیچکس نگفتم مشکل داربم

این جمله را من به کنایه گفتم و گرنه آدم بودن لیاقت میخواد  عزیزم منم دلم میخواد دهن کسانی که اینجور حرف میزنند گل بگیرم دندونهاشون را خرد کنم هدف از آفرینش فقط انسانیت است تمام

چههه خدا نترس بوده که با داده ی خدا پز میده و دل میشکونه  !!!

بعضیا همچین غرور و تکبر دارن واسه خدا کاری نداره به آنی ثروت زیبایی فرزند سلامتی را بگیره به چی مینازن

خیلی با این حرفت موافقم، یه سریا برا اینکه بهشون نگن عقب مونده میان پسر بچه ها رو میکوبن، به خیال خو ...

آره حالم از اینا که فاز روشن فکری بر میدارن پسر ها را میکوبونند به هم میخوره و هم از اونا که فکر میکنند پسر دار شدن یعنی ملکه شدن و مغرور بودن عه هر دو گروه کج فهم و دیوانه اند

ولی دلم بچه خودم میخواد..باردار شدن زایمان نوزاد دلم میخاد

انشالله خدا بهت بده از صمیم قلب دعا میکنم ولی توکلت را قوی کن اگه به خدا اعتماد داری اون صلاح مار را میدونه که بچه داشته باشیم یا نه دختر داشته باشیم یا پسر 

حرفایی که میزنین درسته اما آدم اگه بخواد با حرف های مردم زندگی کنه دائما باید غصه بخوره نارحتی بکشه ...

من به خاطر دل شکسته خواهرم غصه خوردم عاشق خواهرمم  و از بیشعوری آدم ها رنجیدم

2801