2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ترکی ما نیست ترکیه ایه ولی تا حدی میشه فهمید

من بعضی جاها از معانیشو فهمیدم، واقعا معنی قشنگی نداره

اون تیکه هایی که فهمیدم مینویسم: 

توی پاساژ بودم که اومد و منو برد خونش

لختم کردن

خوابیدم و راحت ماساژم میدن، 

هر طرفم دختر ها هستن، 

رقص میکنن جلوم دختر ها، 

اونقدر قشنگه که....(نفهمیدم) در حال عشق بازی بود توی بالکن که زمین خورد با زمین خوردنش آسفالت خراب شد (طبق قافیه احتمالا یه دختری رو میگه) 

لب ها لب ها لب ها

در حال بوسیدن هستن

بچم روی زمین رفته توی....(این کلمه رو هم نفهمیدم ولی میشه حدس زد منحرفیه) باباش هم دیگه اونو باور نمیکنه، با اینکه باورش نمیشه اینطوری باشه(اشاره مستقیم نشده ولی بازم طبق قافیه یه دختر رو میگه) 

... داخلم ترکیده(کلمه های دیگشو نفهمیدم که بشه فهمید چیو میگه ولی سه چهار بار تکرار شده و طبق اراجیفی که توی آهنگ میگه میتونید حدس بزنید چی رو میگه دیگه؟ 😐😂) 

این دختر رو توی خونه ها دیدن داخل ماشین. توی سن کم فرار کرده از خونه. میخوابوننش روی سرِ یا توی سرِ...(نفهمیدم بازم اینجاشو ولی میشه حدس زد، نه؟ 😐😂) 

لباساش پاره شدن (مطمئن نیستم ولی فکر کنم این بود) بچه‌ بگو قراره لخت به خونه برگردی

یه کلمه تلفن هم که میگفتی فهمیدم میگفت من روی توی تلفنش آرکا سیو کرده، حالا نمیدونم آرکا یعنی چی؟ 😀

آی آی آی اوف اوف اوف هم که میگه از لذت و از خود بیخودی میگه

حالا بازم من خیلی جاهاشو نفهمیدم که معلوم نیست توی چهار دقیقه چیا گفته باشه! 

دهه هشتادیتون ،مراعاتمو بکنین من بچه‌م