2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 996988 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@فندق_فسقلی    سلام سرگروه عزیزم😙💛 صبحانه=آق ارده+آق شیره+۱ لیوان شیر+دو کف سنگک نها ...

سلام عزیزدلم 🐥 بسیار عالی 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

ایراد نداره اضافه رو از کالری فردات کم کن😘

به حکمتش دل بسپار 🌿
من هستم  هر موقع خواستی منم صدا کن

باشه عزیزم حتما صدات میکنم

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
خدا نکنه قندعسلم😘😘😘 تو ماهی یدونه ای❤❤❤❤ مواظب جسم و روح مهربونت باش🐥 مواظب فسقلی قندعسلتم با ...

میشه عکستونو دوباره بزارین🙏🙏🙏

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
سلام عزیزدلم 🐥 بسیار عالی 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 ایراد نداره اضافه رو از کالری فردات کم کن😘

سلام عزیزم مرسی😙⚘

نمیدونستم مال امروزم پر کردم😅 تو فکرم چطور تا آخر شب و بگذرونم

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛صعود به گروه زرد. ممنون از سپیده جون سرگروه بنفش💜 تاریخ شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳ ، چالش زمستانی ❄️❄️بامداد خمار وزن اولیه: 85،وزن هدف :60

سلام شبتون بخیر دخملا

صبحانه

نیمرو.بربر دو کف.شربت آلبالو🥴

ناهار 

خوراک لوبیا.سبزی خوردن

میانوعده

آب هویج بستنی(خیلی کم ریختم توش).

شام

برنج.قیمه.

مصرفی ۱۸۷۰

مجاز ۱۹۰۰

فردا فستی عالی برای شما آرزو مندم عشقولیا🤩🤩🤩

@دیانا24   @الیhassan   @چاوشین   @گلعنبر   @هستی697    

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
وقت واسه علائقمون هست الان این طفل معصوما اولویت دارن نه ما که این همه مدت خوردیم و حالا یاد تناسب ا ...

😔😔💔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

@mami_sadra    

سلام عزیزم

صبحانه   ۳ کف سنگک و کره و خرما

ناهار  ۸ قاشق باقالی پلو و سالاد فصل

شام   ۳ قاشق پلو و یه سیخ جوجه کباب

میان وعده

مجاز ۱۳۴۰

مصرفی ۱۳۵۶

ورزش آخر شب بچه ها بخوابن نیم ساعت حلقه انشاالله

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2801