2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997007 بازدید | 118822 پست
من زیره نداشتم ولی از مانکن راضی ام❤

یعنی به نظرت مانکن دقیق که نصب کنم؟

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
اره یادم رفته بود ببخشید

فدا سرت عزیزم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@mami_sadra    

سلام عزیزم

صبونه ۴ کف نون و عسل

ناهار ۶ قاشق ماکارونی و یه کف ته دیگ😑 

شام ۷ قاشق حلیم بادمجون خالی

میان وعده یه تیکه ویفر ، یه تیکه کوچیک شکلات تخته ای، تخمه هندونه، پرتقال و سیب

مجاز ۱۳۴۰ مصرفی ۱۳۸۷😕

عاطی کرفس ۶ قاشق ماکارونی رو ۱۶۲ کالری میزد😐😐

منم دیدم خیلی کم میزنه یه لیوان زدم ماکارونی رو ۳۰۰و خوردی شد

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
شنبه ایشالا چشم😎😎😎

الهه جونم منم تگ کنیا لفطا🤕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁

@aynazbano    سلوم ایناز کوجایی

@violoonist     سلوم مهسا خوبی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
@aynazbano    سلوم ایناز کوجایی @violoonist     سلوم مهسا خوبی

سلام فاطمه جووونم خوبی دختر😍😍

تو کوجایی نیستت در چه حالی

ما تاپیک اشپزی هستیم دوست داشتی بیا

عضو تاپیک لاغری بامداد خمار، وزن شروع رژیم در چالش مهرماه 99↔️ 88 کیلو😑 وزن الان 69 کیلو😧 وزن هدف 64😊🤘 
سلام فاطمه جووونم خوبی دختر😍😍 تو کوجایی نیستت در چه حالی ما تاپیک اشپزی هستیم دوست داشتی بیا

بهت درخاست دوستی دادم چرا قبول نمیکنی...تو خوبی گلم!؟؟!

عع کجاس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهت درخاست دوستی دادم چرا قبول نمیکنی...تو خوبی گلم!؟؟! عع کجاس

عه الان نگا میکنم😕

شکر خوبم بیا تگت کنم😄

عضو تاپیک لاغری بامداد خمار، وزن شروع رژیم در چالش مهرماه 99↔️ 88 کیلو😑 وزن الان 69 کیلو😧 وزن هدف 64😊🤘 

@فندق_فسقلی    سلام سرگروه عزیزم😙💛

صبحانه=آق ارده+آق شیره+۱ لیوان شیر+دو کف سنگک

نهار=۷ق برنج+نصف کوبیده +۲ لیوان سالاد فصل

شام=۲ کف سنگک+۷ق حلیم بادمجون+سبزی خوردن

م و=۱/۵ لیوان شیر با ۱ ق عسل+۲ خیار+۱۰بادام

مجاز=۱۵۰۰

مصرفی=۱۶۰۰🙈😓

ورزش=۳۰ مین رقص+۲۰شنای دیوار😓

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛صعود به گروه زرد. ممنون از سپیده جون سرگروه بنفش💜 تاریخ شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳ ، چالش زمستانی ❄️❄️بامداد خمار وزن اولیه: 85،وزن هدف :60
ای وااااای چ حیف🤧🤧🤧🤧 انشاا... ک همیشه سلامت و شاد باشی ک دیگ اینجور نشه🤩🤩🤩🤩 ینی اگه من ...

اخی عزیزم‌مگه تو اقدامی؟ نی نی داری یا مثل منی در این موردهم

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
خدا رو شکر عزیزم بمونی برام گلم😍❤ ویارت چطوریه؟ اره دیگه ولی تو گفتی از اول مامان ب دنیا اومدی پس ...

وااای آینازی چرا این پیامتو الان دیدم ببخش منو.نفرین عامون بر من  

خیییلی بده میلم فقط به شیرینی جاته اونم دکتر گفت قند ناشتات 92هس خطر دیابت بارداری هس رعایت کن

خدایا آیناز این خطر دیابت بارداری دیگ از کجا درومد.

آره اگه بارداری نبود 10تا میاوردم  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
وااای آینازی چرا این پیامتو الان دیدم ببخش منو.نفرین عامون بر من     خیییلی بده میلم فقط ...

عزیزدلم پس مراقب خودت باش❤❤

چه خوب که دوست داری صبور و مهربونی ماشالا💚💚💚💚

عزیزدلم پس مراقب خودت باش❤❤ چه خوب که دوست داری صبور و مهربونی ماشالا💚💚💚💚

به مهربونی شما نمیرسم خانم گل

آیناز خوشرو و خوش چهره خودمی  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
ساناز جونم کاش همون اول نمیذاشتی تو شیردهی رژیم بگیرم 😭😭😭😭😭😭 حالم بده ساناز  منه خر هم ک ...

من نمیدونستم خیلی کوچیکه پسرت.ولی با بدنت بد کردی دیگه.خیلی سخت گرفتی،لااقل مجاز شیردهی رو میخوردی.الان گذشته دیگه.دیگه رو وزن حساس نباش،دوس داشتی ورزش کن.

2801