2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 997013 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ورزشت رو داشته باش،یه کم مدل ورزشتو تغییر بده،طبق کالری باش،کربوهیدرات رو حذف نکن اما محدود کن.اب ۸ ...

باشه ... همه رو رعایت کنم انشالله درست بشه...مرسی..ببخشید چند قاشق در هفته مجازم برنج بخورم؟

ممنون از وقتی که میزاری عزیزم...

ترازو هم مال مادرشوهرمه...هفته ای یبار میرم وزن میکنم ..خودم ندارم...انشالله که بزودی بخرم...ولی ببینم اگر هفته بعد هم همینو نشون داد میرم بهداشت وزن میکنم... 

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
سلام بچه ها خوبید کجایید دلم براتون تنگ شده  @آلاهیدا     @negin_slh   &nb ...

سلام عزیزم خوبی چه خبر از رژیمت 

من خیلی وقته دیگه نیومدم تاپیک از کسی خبر ندارم 

نمیدونم میدونی یا نه باردار شدم الان تو چهار ماه هستم رژیمو ول کردم 😌 از بقیه چه خبر لاغر شدن یانه

سلام شب بخیر اومدم بگم ۲ساعت پیاده روی داشتم.۱.۴۰ سریع ۲۰ دقیقه آهسته. همیییین راستی دور نافم به ...

سلام عزیزم به به عالیههههه👏👏👏👏باریکلااا کاهش سایزت توپ بوده ماشاءالله 💪❤💚♥💙💜

سلام عزیزم به به عالیههههه👏👏👏👏باریکلااا کاهش سایزت توپ بوده ماشاءالله 💪❤💚♥💙💜

سلام سرگروه خوجل موجل

خوبی؟

چه خبرا؟ 

من این هفته از 1 شنبه تا خود امروز هر روز پیاده روی داشتم، دیروز 1 ساعت اونم با دخمل تو کالسکه رسما هلاک شدم، امروزم 45 دقیقه بازم با دخمل. یه روز نیم ساعت پیاده روی تند، یه روز دیگه هم 40 دقیقه پیاده روی تند. 

حالا فردا و پسفردا اگه هوا خوب باشه و بارونی نباشه بازم میرم

به خدا قسم این هفته 1 کیلو کم نکنم میزنم ترازو رو میشکنم😩😩😩😩😩

چه ورزشهایی انجام دادین؟ من فعلا فقط باید پیاده روی کنم.

عزیزم من ۲۰دقیقه هوازی ۳۰دقیقه قدرتی باتناسب اندام برای بانوان ورزش میکردم الان روزای زوج ورزش قدرتی،روزای فردهوازی دارم،گلم سعی کن قدرتی کارکنی خیلی برای کاهش سایزوکمترشل شدن بدن لازمه❤💚♥💙💜

سلام عشقم  گزارش امروزم:: کالری مجازی1200 کالری مصرفی1340 اب6 لیوان ورزش نداشتم فکر کنم مش ...

عزیزمممم چرادکترنمیری 🤕اینجوری که اذیت میشی ماسک بزن الکل هم ببرمراقبت کنی چیزی نمیشه انشاءالله مشکلت حل میشه🙏🙏مراقبه سلامتیت باش بانو🌼

2801