2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 986517 بازدید | 118822 پست
نه مطمئن باش حساسیت ها کمتر میشه برار دخترت بزرگ بشه راحت اینور و اونور میری اره شوهرم یه جا نمیتون ...

ای کاش منم میومدم🤗🤗

من اجتماعی ،عاشق گردش ،خرید ،شوهرم برعکس من بهش میگم یه روز کارگاه و تعطیل کنی هیچی نداشته باشی رنگ کنی بازم میریدرودیوارو رنگ میکنی😂😂😂😂😋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی جذاب میشی یا مثلا پیرهن کوتاه که دامن کلوش داشته باشه وااای تصورت کردم ،بهتر از لباسهای راسته ب ...

بابا بذار حقوق بدن....الان شوهرمو سرپا میکنم بریم بازار😂😂😂😂😂😂😂😂 تو فکر خرید لباس جدیدم اتفاقا..پیشنهاد خوبی دادی😍

به حکمتش دل بسپار 🌿
پ خاحر مقصر تو نیستی ایشون بد غذان برا خودتون بپز و بخور حالشو ببر  برنج براش بذار پلو پز الب ...

آره پلوپز یادم نبود راحته 😉همش میگم یه هفته واسه شامو ناهار هرروز میپزم ببینم میگه نمی‌خورم ولی تنبلیم میاد

آخه انقد تنهایی با دخترم جایی نرفتم محدود بودم نمیتونم برم یه جوری میشم این موقع ها میگم چقد من بی ع ...

من جات باشما از این موقعیت ک تنایین و شوهرت کمتر میاد خونه نهایت استفاده رو میبردم

بازار گردی پرو لباس😋😋😋😋

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
آره پلوپز یادم نبود راحته 😉همش میگم یه هفته واسه شامو ناهار هرروز میپزم ببینم میگه نمی‌خورم ولی تنب ...

بزن پلو پز حالشو ببر بعد برگردون بگو نیگا چ کردم برات😁😁😁

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
من جات باشما از این موقعیت ک تنایین و شوهرت کمتر میاد خونه نهایت استفاده رو میبردم بازار گردی پرو ل ...

آخه می‌دونی تنهایی زیاد نمیزاره جایی برم الان بگم می‌زاره ولی چون تنهایی نرفتم نمیتونم🥴🥴

ای کاش منم میومدم🤗🤗 من اجتماعی ،عاشق گردش ،خرید ،شوهرم برعکس من بهش میگم یه روز کارگاه و تعطیل کن ...

اگه اجازه میداد خودت برنامه ی گردش بریزی با بقیه  خودشم خواه ناخواه باهات می اومد

شوهر من دید من نمیتونم یه جا بمونم انقدر به این در اون در زدم پارسال یه تیم گردشگری تو شهرمون پیدا کردم که خانم و اقا هستن ولی سالم و خوش قلبن ...دیگه چند بار  رفتم و اومدم با آب و تاب تعریف کردم براش از اون منطقه هایی که میرفتم میگفتم ،بعدش اونم پایه شد دوسه باز باهام اومد ،الان خودش میاد دیگه از تور جدا شدیم کرونا که اومد...من فعالتر از شوهرمم عاشق گردش مثل خودت ولی امشب حالشو ندارم انشالله تا فردا بهتر میشم اگه رفتم حتما عکس می زارم

@آسنات99  

@princesspeach  

@zibaye_khofte2288  

دوستان سلام

گزارش روز فستم

صبحانه 

چای خرما

ناهار

نان لواش 20 گرم/سینه مرغ پخته70گرم/سبزی خوردن

شام

نان لواش 20 گرم/سوپ جو 300 گرم/سبزی خوردن

م و

سیب 130 گرم/انجیر خشک 25 گرم/خرما 2عدد/مویز 5گرم

کالری مجاز 700

کالری مصرفی 668

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
تازگیا مد شده پیرهن دامن کلوش عالی میشی 😍😍

خوش لحالت خیاطی بلدی 

من همیشه درگیر خرید لباس پوشیده هستم پیدا نمیکنم مدل مد نظرمو ،خیاطمونم خیلی گرون میگیره پارچه هم گرونه ،ولی شما خودت پارچه می گیری و خودتم میدوزی هر مدل که خواستی

2706