2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987183 بازدید | 118822 پست
🤣🤣🤣🤣🤣ببشید اشتباه ازمن بود😂😂😂😂😂 فدای تو پروامه سبز خودم بشم ک اینهمه مهربونه و درکش بالاس ...

کاش میشد شما و فاطمه و سانازو دیانا و خواهرشو از نزدیک ببینم چه میشد همشهری هم بودیم لااقل😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استفاده کردی؟؟اخه ۱۸۰پولی نیست ولی انقد هرجا زیاده نمی‌دونم کدومو بخرم😪😪باورت میشه هر روز صبح ۵۰تو ...

عادتش نده

خاچی پاچی میخره چاق میشه باید غصه لاغر شدنشو بخوری

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
😁😁😁 از دستت همه چیو تیکه تیکه میزاری که شیطون بوخدا چشممون شور نیستااا 😅😅💚

بخدا برا شوری نیست عزیزم

برا خواهر شوهرمه

اگه شب بیایم فقط‌خودمون باشیم

شاید عکس بذارم بدون تیکه تیکه😬

به قول حضرت سعدی زن کم خرج کم ارج بوَد

دقیقا...اگه مرد در خد توانش داشته باشه قسط و قرضم نداشته باشه دور از جونت حماقته زن ازش نخواد 

با اینکه سالهاست دستم تو جیب خودم بوده اما از ماهیانه هام نگذشتم اونم عادت کرده ،بخدا الاهیدا دیدم تو فامیلامون یه سری زنا چقدر از خودگذشتگی هرکدوم شوهرشونو صاحب سه طبقه خونه کردن ولی به اینا چی رسید هیچی خونه ها شد مال بچه ها ،من میگم پس انداز جای خودش ولی زن باید بخودش برسه خرج خودش کنه

فدات...اولی از سمت راست خیلی شیک و ساده ست اون قشنگه😍😍ماشالله اینقدرررر واردی که چرم هم میدوزی بار ...

منم همینو پسندیدم خواستم بگم گفتم بزار تونظرتو بگی😉

آره بدون آستر میکنم بهاره باشه😉تاحالا جلو باز نپوشیدن می‌خوام ایندفعه جلو باز کنم زیرشم شومیز بدوزم جلو دکمه با اون بپوشم😍😍

نرو بابا سریال خارجیه خوب میخوای بلک لیست بریکینگ بد بلند اسپات همش جنایی و پلیسی و ایناس😬 صح ...

باشه منصرف شدم

من قیلمای ترسناک و جنایی دوس ندارم.

طنز دوس دارم.اونم پایتخت و سه در چاهار ....😂😂😂😂😂

مگه از دهنت میخواد بیاد😂😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آاااااخ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
2706