2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987183 بازدید | 118822 پست
سلام برعزیزدللللل😘😘😍😍خداروشکرکه خوبید🙏 الهییییی چه بد😣 عیب نداره تنتون سلامت باشه🙏 ماهم دلم ...

قربونت عشقم 😘😘♥️♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بله همون یدونه پسر و دارم...۱۴ باردار شدم زایمانمم تو ۱۴سالگیم بود ...اولای تولد ۱۴سالگیم بود😊دیگه ...

منم قصد دوباره اوردنو اصلا ندارم دیگه داره وقتش میگذره خداروشکر خدا مال همه رو ببخشه بهشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق با منه مگه نه؟؟؟ خیلی چندشه صبح تا شب تو کفش و شلوار و شورت بگندی بعد بیای خونه دست و صورت و‌پا ...

خب چرا اخه😑😑😑

هووووف اصن نمیشه اینجور ک، سختگیر باش باهاش 

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
ای جاننننن ۱۵سال 😍😂😂😂عشقتون پایدار😍

ممنون عزیزم.😍😍😍

به هم چنین شما زهرا خانم عزیز🥰🥰🥰🥰🥰

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
منم قصد دوباره اوردنو اصلا ندارم دیگه داره وقتش میگذره خداروشکر خدا مال همه رو ببخشه بهشون

الهی آمین...من خودم تک فرزندم..ـسخته یکم ...ولی دیگه چاره نیست همون یدونه رو ب یجا برسونیم...بچه امکانات میخواد...باید جیبمون پر پول باشه فردا اومدیم در خونتون شرط گذاشتید بگیم چشم...😂😂😂😂ک دیگه عروسا نیان بگن مادرشوهرم فلان بود مادر شوهرم نخرید....وای فکر کن😂😂😂😂😂عاشق این لحظه هام دیگه....شوخی میکنم عزیز دل...دختر گلت رو ببوس ...ب حق پنج تن خوشبخت بشن ایشالله🙏🙏🙏🙏🙏

وای ایناز دلم ترکید🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 کاراگاه_گجت#   عالی بود،،فازشون چی بود آخه،مگه املاکی ان؟ ...

😂😂😂😂😂

بخدا گفتم فایده نداره قبل از نوروز هم بود یادمه فک کن صدا خار شوهرم میگفت کفش نخریده 😂😂😂 بعد رفت سراغ کمد مانتوم یهو مانتوم تنش رفت بیرون اتافم بعد دوباره اومد درش اوورد و گذاشت😑😑😑😂😂😂😂😂

الانم دارم میگم حرصم درمیاد😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
نه😂😂

تو چرا بیداری شیطون بلا😁😁😁😁😁😁😁

چقدررررر عالی شده آینااز باریکلا👏👏👏👏👏👏

مرسی سپیده جونم ب کمک شما و و جود شما بوده😘😘😘😘😘

اره برای لاغر شدن شکم پهلو حلقه تاثیر داره ولی برای فرم دهیش باید از ورزشهای دیگه کمک بگیری ،فرم دهی ...

منم فرم دهی کار کنم بنظرت دیگه الان 

منم ناهار سالاد میخورم خییییلی😂😂🥗🥗دوتاازینا میخورم شام آجیل میخورم احتمالا کنجد وگردووکشمشو با ...

سرگروه آسنات  گفتن بله میتونیدبخورید اما من رفتم حرف سرگروه خودم سمیه عزیز رو گوش بدم فست بگیرم چاره ای نیست سخته ناهار نخوریم 😭😭😭شوهرم نمیدونه من توی نی نی سایت عضو شدم و دارم رژیم میگیرم براهمین میدونم سرناهار خیلی وسوسه میشم مجبورم بهونه اینکه غذا به بچم بدم بشینم سرسفره وامیدخدا وسوسع نشم 😍😍😍

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
جونم دخترم،خوب هرچیزی که میخوری ازهمون صبح وارده کالری شماریت کن که بالانزنه غافلگیربشی🤗ورزشم یه کو ...

چشم مامان 😅از صبح وارد میکنم ولی بیشتر برای شب مشکل دارم نمیدونم چی بپزم سالادو ایناهم که اصلا نمیتونن بخورم شبا دلم ی چیز سیر کننده میخواد 🥴نه بابا کارشناسی میخونم برای زایمان مرخصی گرفتم حالاهم عقب  موندم ترم ششم🤗🙏🙏🙏

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
۳۱. من دوقلوهامو ivf کردم با بدبختی.بعد فکرشم نمیکردم طبیعی باردار شم سومیو با جلوگیری طبیعی(که اسم ...

چند بار ای وی اف کردی تا باردار شدی

وزن اولیه 67وزن فعلی 67.از 99/10/21 شروع کردم. قد 163.وزن دلخواه 56.خدایا شکرت تو تولدم با موهای پرپشت و رنگ شده و وزن 56 کیلویی جنش میگیرم روز موعود 21 خرداد 

من دو تا موضوع با هم برداشتم 

وزن اولیه 67وزن فعلی 67.از 99/10/21 شروع کردم. قد 163.وزن دلخواه 56.خدایا شکرت تو تولدم با موهای پرپشت و رنگ شده و وزن 56 کیلویی جنش میگیرم روز موعود 21 خرداد 
2706