2733
2764
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987625 بازدید | 118822 پست
میشه یکهفته سفت و سخت بگیری دوباره همون نگین با اراده قبل میشی 

دارم تموم تلاشمو میکنم الهه جون دکترمو عوض کردم گفت چاره تنبلی فقط ورزش و رژیم یکم اون بیدارم کرد .... این هفته قول یه کاهش توپ به خودم دادم 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
فعلا بای گل گلیااا💟💟اخر شب میدونم اینجا تا نیمه شب بیداریم با برادر زاده هام احتمالا بازم سر میزنم ...

فدات عشق جاااانم

خوش بگذره😘😘😘😘

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره نظرت عالیه راس میگی هدفمو تغییر میدم خیییلی جلب توجه کردم ترکا یه جورین حرف درمیارن گفتم که شوهر ...

حالا بیا و درستش کن😂😂😂😂سوز بند الیللر آداما

چن گذاشتی هدفتو

پماد رویال بوعلی من این ماه استفاده کزدم ببینم نتیجه میبینم

نشنیدم تابه حال انشالله نتیجه میده خب چرا پلیپتو بر نمیداری 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
از بس عقل نداری بگو منم اینو نمیدم🤣🤣🤣🤣🤣 نه جرات نداره بگه نه🤣🤣فرداشم میگم فلان قولو دادی میگ ...

ای خواهر  این کورده و لجباز 😫

بگم نمیدم مییگه نده 😫😫😫😫😫😫😫😫😫

جدا از شوخی ..این موصوع جدیه ک میگم هااا

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
مرسی😍😍😍🥰🥰 بغلتو باز کن اومدم💃💃💃

بپر مادر 🤗🤗🤗🤗🤗

فقط مراقب باش لحم نکنی 🤪🤪🤪🤪🤪

دارم تموم تلاشمو میکنم الهه جون دکترمو عوض کردم گفت چاره تنبلی فقط ورزش و رژیم یکم اون بیدارم کرد .. ...

😍👌👏🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
رو منم امتحان کنین لطفا 😬😬😬

شوهر خاله ش باید بیاد کار ما نیست 😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706