2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 986534 بازدید | 118822 پست
آخه پروانه جون من چه گلی به سرم بزنم آخه😭😭😭😭 تا ساعت ۳نت نبود بعد اون تکلیف فرستادم الان خانومش ...

وای چه روز سختی داشتین، سخت ترین کار دنیا بچه داریه واقعا 

تاریخ شروع: 24 دی ماه 1399    وزن شروع:76.9   قد شروع : 164  وزن هدف: 57  وزن فعلی: ۷۵.۴ گروه زرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت برم دست خودم نیست همه زندگیم ریخته به هم نمی‌دونم به درسش برسم ناهار بدم کار خونه بکنم ازون و ...

عزیزم اونم شاید خسته بوده قوی باش.زن انرژی و روحیه خونه ست.  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
عزیزم همه جی عالی رعایت کردی👏👏👏👏👏 فقططط‌سبزیجات کنار غذا خیلیییی مهمه.، حتما بخور... کاهو.. ...

سلام سميه جان وزن شروع من٨٣.٢٠٠بوده تو تاپيك وزن يكشنبه همين هفته وزن شروع رو اشتباه نوشتم ٧٣.٢٠٠

واين هفته  وزنم ٧٤.٧٠٠ بود نبايد گروهم تغير كنه؟

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
یعنی اینک ناهاروزیادبخور شاموکم😁 ببخشیدمن جواب دادم البته

اووووه تنکیووووو💋💋💋

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
بمیرم راحت شم ازین همه مسئولیت😖😖 به خدا نمی‌گم بیا کارای منو بکن حداقل درکم کنه چیز زیادیه؟؟

ببخشیدا اگه مردام اندازه خانما درکشون بالا بود دیگه مرد نبودن زن میشدن.چه توقعایی داریا

البته جسارت نباشه شوهرخودمو میگم  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍

شام رژیمی اسون دو دقیقه ای پیشنهاد بدین😢

پسرم 8ماهشه نمیخوابه برم کارارو انجام بدم و شام بزارم.

حالا وقت شامم بشه همه گرسنه ان و غذای خوب میخوان😢

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
امروز اولین فست بود برنامه رو گذاشتم زورمو زدم شد۶۴۰

افرین عزیزم عالی بستی.

توی ماه اول میتونی تا ۷۰۰ تا ببندی ک اذیت نشی

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
اره تازه تموم پریدم سایت  هنو کتونیام پا من😂 اره فسته فستم🙂 تو چی

خداقوت خسته نباشی دلاور💪💪💪

منم همین الان تموم شد.یه اپ مخصوص ران دانلود کردم اونو دارم میرم..ساعت ۹ هم حلقه میزنم یک ساعت

سوگلی خدا منم💜
2706