2766
2764
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987634 بازدید | 118822 پست

دخملیا ی پشنهاد بم بدین واسه روز فست (بجز تختی ابپز😅) ک تا شب سیر نگهم دارع

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
ن اونو ک میدونم بخازر کبودی گفتم اخه منم اویل ک میزدم خیلی کبوووود شده بود تازه بحوری درد میکرد جوری ...

🤔 حق باشماست خانم خوشگل جان

بستگی داره بتونه یا نه🤔

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو قهرمانی دختر چه خوب تو مهمونی رعایت کردی👌👌 بدش به من لازمش دارم🤣🤣

🤩🤩🤩🤩🤩

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
دخملیا ی پشنهاد بم بدین واسه روز فست (بجز تختی ابپز😅) ک تا شب سیر نگهم دارع

عدسی بدون روغن ، سوپ رقیق، املت سبزیجات با یه پیس روغن، کشک و بادمجون یا میرزا قاسمی  بدون روغن، فیله مرغ تو فر، سیب زمینی تنوری ، کوکو سیب زمینی یا کوکو سبزی که تو فر پخته به جای روغن و ... فکر کنم تخم مرغ قدرت سیر نگه داشتنش خیلی زیاده اگر اب پز دوست نداری یه مدل دیگه کنی خوب باشه

تاریخ شروع: 24 دی ماه 1399    وزن شروع:76.9   قد شروع : 164  وزن هدف: 57  وزن فعلی: ۷۵.۴ گروه زرد
عاشق اون ج...ش بوس لالاتم 🤣🤣🤣🤣 خیلی واقع گرایانه گزارش میدی منم کودک خوفی برای شیمکم بودم و ...

منم دو روزه پرخوری میکنم کباب مهمونم میکنن نمیتونم نع بگم🤦🏻‍♀️😱😱😱

عدسی بدون روغن ، سوپ رقیق، املت سبزیجات با یه پیس روغن، کشک و بادمجون یا میرزا قاسمی  بدون روغن ...

عالییییییی👌🏻😁 ن اخه تخم مرغ ابپز صبح خوردم😅

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
گزارش روز دوشنبه ۲۲ دی صبحانه:۵۰ گرم نان سنگک.نیمرو کم روغن.چای و قند ۳۰۰ میان وعده:خرما.قهوه و ...

خیلی هم عااااااالی

افرین

من امروز متاسفانه نمیتونم فست باشم دوستان چون گفتم ک خونه مادرشوهرمم و‌نمیخوام بگم ک رژیمم🥳

انشاا.. پنجشنبه میگیرم فستو,(البته اگه تا اونروز برم خونه)🤣🤣🤣🤣

@گلعنبر   @آلاهیدا   @74parisa    

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
من دیش اینوری بودم 😰😰😰😰 اون راحت خوابیده😴😴😴😴 تازه العانن ناراحته اس داده دیشب تا دیروقت تو ...

چ لوسه😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
 من من😂😂😂😂😂😂

دیگ دیر گفتی 

اهدا شد رفت😂😂😂😂

کاش منم میتونستم‌برم😬 خونه ی مامانم اینا شامی کباب دارنننننن😭 انصافه من نرم تخم مرغ بخورم؟؟؟😅

اره تخی بزن😂😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خدایی راست میگه خوش اندام شدن رو هوب به تصویر کشیده 😂😂😂

خیلی اصن دیدگاهش تو حلقش😂😂😂😂😂

2706