2733
2764
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987635 بازدید | 118822 پست
دماغتو بگیر سربکشش.چاره ای نیس...

نمیتونم وااای اصن خیلی بده😑😑😑😑😑

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
خوپووووووونت کوجاااا بودی که اینجا هیییییشکی مث تو مباظب من نیییییس همه موهامو میکشن 😂😂😂😂😂😂..

بزار با چکش میفتم ب جونشون 🔨🔨🔨🔨🔨🔨

کی به آلهیدای من دست زده😡😡😡😡ااااای نفس کشششش

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من این هفته رو سفت و محکم وایسادم تا کاهش نداشته باشم ولکنش نیستم 

منم همینطور عزیزم.انشالله جفتمون این هفته شاد میشیم.و البته همه بچه های گل تاپیک که زحمت کشیدن و چشم امید به عقربه وعدد ترازو بستن  

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
نمیتونم وااای اصن خیلی بده😑😑😑😑😑

وااای من اصلا تو خوردن بددل نیستم ولی آب کرفسو بزور میخورم

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
از مهر تا الان روزانه میخوری احساس ضعف یا سرگیجت نمیشه وای اب کرفسو چرا من نمیتونم بخورم😐😐انگار ...

من میندازم تو ابمیوه گیر یه لیوان اب میریزم توش ک ابش گرفته بشه بعد از صافی ردش میکنم یه اب خالص و سبزه میخورم😁

تفاله هاش بد مزست😷

بعضی مواقه اب سیب قاطیش میکنم

میگم شما گرسنگی کشیدی زیاد ؟!

سالاده با سس روغن زیتون و سیر وه چه شود 😋😋😋😋😋

ن سیر ندوست☹

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
برادر نگفتم حرفای ته غاری که میگم دم در غاری دم در خودمونیم دیگه ته غاریارو وللش برن خونه مامان ...

خاخر ولش کن بفرما تخمه😂😂😂😂😂😂

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
من میندازم تو ابمیوه گیر یه لیوان اب میریزم توش ک ابش گرفته بشه بعد از صافی ردش میکنم یه اب خالص و س ...

آب سیب خیلی کالری داره چاق کننده س.خاصیت چربی سوزی اب کرفسو خنثی میکنه.ولی خاصیت داره

@princesspeach     جاده من خرابه🎈من چند روزه طرف غار نرفتم😂😂😂😂😂

😂😂😊😊😊😊 خدا نکشتتت چقدر باحال به تصویر کشیدی😂😂😂😂

از مهر تا الان روزانه میخوری احساس ضعف یا سرگیجت نمیشه وای اب کرفسو چرا من نمیتونم بخورم😐😐انگار ...

در رابطه با چای سبز 

خانوادگی دوساله کلا به جای چایی 

چای سبز میخوریم ...مگه باعث ضعف میشه؟!😱

من این هفته رو سفت و محکم وایسادم تا کاهش نداشته باشم ولکنش نیستم 

مثلا چیارو تغییر دادی ؟بگو منم یاد بگیرم.

اون هفته توهم کاهش نداشتی؟

من میندازم تو ابمیوه گیر یه لیوان اب میریزم توش ک ابش گرفته بشه بعد از صافی ردش میکنم یه اب خالص و س ...

ن نمیخورم پروندش واسه من بسته شدست😂

اصن گرسنگی نکشیدم هیییییییچ وخ😁

راهش اینه=== خرما، اجیل، انجیر خشک، همیشه دم دستت باشه گشنت شد اول ی دونه از اینا میخوری بعدم 1 لیوان اب حکم ی دیس پلو خورشو داره از بس سیر میشی😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
در رابطه با چای سبز  خانوادگی دوساله کلا به جای چایی  چای سبز میخوریم ...مگه باعث ضعف می ...

اره درطولانی مدت باعث سرگیجه افت قند و افت فشار میشه بهتره با عسل خورده بشه.البته شاید به شما ساخته.ولی همراه با غذا و صبحانه نباید بخوری چون آهن و ویتامینشو میسوزونه

در رابطه با چای سبز  خانوادگی دوساله کلا به جای چایی  چای سبز میخوریم ...مگه باعث ضعف می ...

می میخورم دل ضعفه میشم سرم گیج میره نمیتونم روزانه🙁

🤣🤣🤣🤣🤣 خوب نخطه ضعفتو پیدا کردم 😂😂😂😂

😬😬😬😬بوخدا ت مسلمان نیستی😂😂😂😂😂😂

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2706