2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987183 بازدید | 118822 پست
اره عالیهههه 😂😂😂😂😂😂 عکسشم با من😅😅

بزار کوکو کنن بعد بزار 😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام  فقط چاره ش اینه شیرینی نخرین اگه براتون آوردن بدین درو همسایه منم اگه خونه شیرینی باشه ...

دقیقا شیرینی خیلی وسوسه انگیزه من خودم ورودش رو به خونه غدغن کردم خداروشکر هوسم نمیکنم

اگرم بخریم نصفشو میده همسایه کلیم بچه هاش شاد میشن😆😆 

قربونت نه بابا پشتکار و تلاش خودت بوده👏👏💜

فدات عشقم💚😗😗😗

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
مرسی عشقم.دوست داشتی انجام بدم ولی جای خوب برو کارش خوب باشه و طبیعی

شما کدوم شهری عزیزم؟

من مشهدم.توی هاشمیه یک نفرو پیدا کردم یکی از نمونه کارهاشو دیدم خیلی طبیعی و شیک بود ولی خب هزینش ۱ تومنه

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
اره خیلی هم مزه میده بخارپز ..شوهرم امروز میگفت بیا هز این به بعد یک روز برنج بخوریم در هفته بقیش بخ ...

چقدر خوب.ولی شوهرتم زرنگه هااا.😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣وقتی برنج شده کیسه ای ۳۵۰ این بهترین کاره 

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

فاطمه الان رسیدم خونه واسه خودم یه هات چاکلت مخصوص درست کردم جات خالی 96 کالری زده تو مانکن ولی مال من با شکلات تلخه  @خوشگلشششونم   شکلات خواستی بخری مارک کارات یا سوربن کاله بگیر با اونا خیلی خوشمزه میشه😋😋

نصف لیوان فقط و فقط واسه خودم شوهر و دخترم نیستن رفتن گردش😉😉

2706