2733
2764
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 987633 بازدید | 118822 پست
خوبه گلم.هواست به مصرف نون باشه لفاً

من نمی تونم نون نخورم حتی توفست😉

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زهرا جان فکر کنم مریض بودی شما  خیلی به خودت فشار نیار واسه فست  ممکنه ضعف نکنی اما بنیه ...

به جان خودم برا سلامتیت میگم فکر نکن می خوام اغفالت کنم😁

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
سلام دوستان روزتون بخیر     روزهای اول حلقه زدن که پهلوها کبود شده و درد داره حلقه زدن رو ...

سلام گلم بستگی به مقدار کبودی داره خب. من یادمه باشگاه حلقه زدم جاش قشنگ سیاه شد و خون مرده ... یکی دو روز نزدم بعد باز ادامه دادم

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
آره امروز از صبح تا شب کاهو میجوام😂😂😂😂😂😂

نوش جووون😁

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
ن ادامه بده.اولش ک بزنی دردش زیاده ولی بعد ۲ دقیقه حلقه زدن انگار بی حس میشه.ادامه بده

اشتباهه دردش بیشتر میشه😑😑😑 باید صبر کنه تا چن روز ک کبودیش از بین بیره و از تایم کم شرو کنه مثلن هفته اول ۱۰ دیقه بعد هفته دوم مثلن ۱۵ دیقه هفته سوم‌ ۲۰ و هفته چهارم ۳۰ البت ب میل خودش زیادش کنه من اینو بطور مثال گفتم😅

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام.پریسا آبی.😂😂پس چرا کلتو آبی نکردی. دی م دستت بنده.گفتم‌گزاحمت نشم😃

گزاحمم نیستی گراحمی😂😂🤣🤣🤣🤣😋🤣🤣🤣😂😂🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣🤣

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
 می خوای فرق بین هوازی و قدرتی را بدونی؟؟؟

تو نت سرچ کردم .مرسی😘

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

وای بچه هاناهارقرمه سبزی گذاشتم واس شوهرم خودم تخم مرغ ابپز🥺🥺😭😭به کدامین گناه؟😭😭😭

خواهرشوهرمم بعدازظهرمیخوادبیادخونم تروخدادعاکنیدشام نمونه😟😟نمیتونم جلواوناچیزی نخوردم😣😣بنیه ام ندارم تاشب بخوابم مهمون داری کنم ای خدا🤧🤧

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
زهرا جان فکر کنم مریض بودی شما  خیلی به خودت فشار نیار واسه فست  ممکنه ضعف نکنی اما بنیه ...

مرسی سارا جون

اره هفته پیش کورتاژ داشتم.ولی العان عالیم

دارم خودمو تقویت میکنم..اگر فست نگیرم دق میکنم 😩

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
اشتباهه دردش بیشتر میشه😑😑😑 باید صبر کنه تا چن روز ک کبودیش از بین بیره و از تایم کم شرو کنه مثلن ...

گلم تا جایی ک من میدونم و مربی باشگاهمون گفته حلقه باید ۵ دقیقه زده بشه و ۱ دقیقه استراحت

۳ الی ۵ ست

من خودم روز بعدش ادامه دادم و اذیت نشدم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
گلم تا جایی ک من میدونم و مربی باشگاهمون گفته حلقه باید ۵ دقیقه زده بشه و ۱ دقیقه استراحت ۳ الی ۵ س ...

ن اونو ک میدونم بخازر کبودی گفتم اخه منم اویل ک میزدم خیلی کبوووود شده بود تازه بحوری درد میکرد جوری ک دست میزدم بهش جیغم در میومد برا همین میگم اگه فعلن انجام نده بهتره

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2706