2777
2789
عنوان

کیا از شب عروسیشون خاطره بد دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 60 پست

یه جاهای خواهرشوهر کوچیکم بد ذاتی کرد ولی بهش فکر نمیکنم لحظه های قشنگمون رو بهش فکر میکنیم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یادمه شب عروسیم مارشوهرم همش میگفت عروس گلم الهی فداتبشم تو یه نعمتی ک وارد زندگیه پسرم شدی و پرد شوهرم دایم برام اسفند دود میکرد😐😐

هنوز شوهر نکردم و این اتفاقا هرگز نمیفته و به خاکو خون میکشن منو خخخ

من به همه آرزوهام قول رسیدن دادم🙈❤یه روزی تک تکشونو تبدیل به خاطره شیرین زندگیم میکنم🙈❤اینو بخودم قول دادم🙈❤
پروفایلت🤣🤣🤣

😂😂😂

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ن لباس عروس ن آرایشگاه ن تالار نه خرید عروسی حتی دسته گلم هیچی مطابق  سلیقه و میل من نبود خیلی دلم شکست خیلی ناراحت شد اشک ریختم حتی فیلمم دوست ندارم ببینم

ولی اینو میگم ک میگذره خودتو ناراحت نکن همچنین ک برا من گذشت

کاربری قبلیم ترکیده 😶

من  فسلم عروسیمو نگرفتم

شوهرم ولم کرد رفت چند روز قبلش با التماس اوردنش 

وااای لباس بد  اریشگاه بد صورتم شده بود عین ی قاشق 

من اصلاااااا خاطهر خوبی از شوهرم ندارم خییییییلی بدشانسم خیلی 

همه عروس با نازو ادا میبردن تو خونه ای خدااااا من ازهمون روز اول شوهرم نازمو نخرید

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
من یادمه شب عروسیم مارشوهرم همش میگفت عروس گلم الهی فداتبشم تو یه نعمتی ک وارد زندگیه پسرم شدی و پرد ...

تو کلا شوهر زیاد دوس داری😂

منظورم تاپیک قبله ترس واینجورچیزا😂😜

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2801