2777
2789

خونه مامانم اومدیم همش شوخی ها بی مزه میکنه جلوی اونا یا بازومو گاز میگیره یا منو بغل میکنه بوس میکنه یا دست میتدازه گردنم منم جلو بابام و داداشم خجالت میکشم خب یا برگشته جلو بابام میگه من چهره بدون‌آرایش اینو بیشتر دوست دارم بگو آرایش نکنه وای نمبدونم چرا نمی فهمه کجا باید حرف بزنه منم‌گفتنم انقدر از این کارا نکن من خجالت میکشم جلو اونا ناراحت شد  اخه مرد هم اتفد لوس میشه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم همینه مثلا جو میگیرتشون میخوان محبت کنن جلو اونا

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

واقعا معذب میشم از این کاراش سعی میکنم خیلی نزدیکش نشم جلو اونا دستش هرز    

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بنظرم احترام و حرمتت و تو خونتون زیاده کرده با رفتارش 

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
چند سالتونه؟؟ تازه نامزد کردید؟؟

نه بابا ۶ سال ازدواج کردم هردو ۳۰

😆😆😆😆😆همیشه اینطوره یا شاید ذوق زده شده از چی ی خوشحاله.  

حالا خیلی هم تو ذوقش نزن بهش بگو من دوست داشتنهای یولشکی رو بیشتر دوست دارم

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
شوهر منم همینه مثلا جو میگیرتشون میخوان محبت کنن جلو اونا

من بدم میاد خب

😆😆😆😆😆همیشه اینطوره یا شاید ذوق زده شده از چی ی خوشحاله.   حالا خیلی هم تو ذوقش نزن بهش بگ ...

نه همیشه همینه 

2801