2733
عنوان

پارگی کیسه اب

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 32 پست
اره قصدمم همینه خیلی اذیت شدمو دل شکسته ام

عزیزم تو بارداری آ اس آ استفاده میکردی؟ خیلی تاثیر داره.باید استراحت کاملا مطلق داشته باشی منم بارداری اول کیسه آبم پاره شد بارداری دوم استراحت مطلق بودم هرشب شیاف از هفته ۲۰ هفته ای ی امپول پرولوتون میزدم.بچم انقدر جاش سفت شده بود ۳ روز درد کشیدم طبیعی بدنیا نیومد مجبورشدم سزارین کنم. انشالله چندماه دیگه تحت نظر ی دکتر خوب اقدام کن انشالله  بحق فاطمه زهرا دامنت سبز میشه 

عزیزم تو بارداری آ اس آ استفاده میکردی؟ خیلی تاثیر داره.باید استراحت کاملا مطلق داشته باشی منم باردا ...

ممنون عزیزم من واقعا به دعا محتاجم همش حس میکنم دردم بزرگه😭😭

ان شاا.. هرکی میخاد خدا خودش بده بهش

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام استارتر میدونم دوسال گذشته اما اگه به نتیجه رسیدی یهم بگو من یه بار تو هفته ۱۴و یک بار ۱۷که چند روز پیش بود کیسه ابم پاره شد دارم دیونه میشم احسلس مرگ  دارم

طول سرویکس عالی بود خونریزی هم نداشتم 

تو رو خدا اگه دکتر خوبی میشناسی یا نتیجه گرفتی بهم بگو