2777
2789
عنوان

امشب با دوس پسرم حرف زدم دوباره منو رنجوند 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 61 پست

دوستت نداره عزیزم ازروی هوس باهاته دیگه نمیدونم ناراحت نباش قوی باش هیچوقت خودتووابسته کسی نکن ک بعداخودت صدمه ببینی ارزش نداره الان داغی نمیفهمی 😔🥴

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میخوای بیا تاپیکم برات نادعلی بخونم

مرسی برام بخون 💔😔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
من با یکی کات کردم ینی اون تمومش کرد سر یه جریاناتی مثل دور بودن و فاصله و این حرفا باز باهاش حرف می ...

اینم یکی مث همین یارو که با استارتره این یکم باوجدان تره فقط ، اگه نمی خوادت رابطه رو قطع میکنه به جاده خاکی نمیزنه همین .

این چیزی از اینکه زده شده و احتمالا با کس دیگه ای میخواد برنامه کنه کم نمیکنه البته. 

از بلوغ جنسی تا بلوغ عقلی کامل یه دوره ترسناک هست ب اسم سردرگمی و اینا همه آدمهای ناخالص این دوره هستن.

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
اینم یکی مث همین یارو که با استارتره این یکم باوجدان تره فقط ، اگه نمی خوادت رابطه رو قطع میکنه به ج ...

الان باید چیکار کنم خیلی دوسش دارم همش منتظرم برگرده😞

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
میشه لینک بدی  جوری بیایم

اخرین تاپیگمه گلم بیا تو صفحم بیا تو میخوام برا چهل نفر نادعلی بخونم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
الان باید چیکار کنم خیلی دوسش دارم همش منتظرم برگرده😞

منتظر نباش خودتو بزن به خوشحالی خودتو سرگرم کن یا برمیگرده و واقعی به پات می مونه یا نمیاد و میفهمی دوستت نداشت  ، بازم میگم واقعا ما دخترها حیفیم دختر وفادار کم هست و هرچیزی ارزش ناراحتی شو نداره قدر خودتو بدون عزیزم 😘😍 منم ی روزی مث شماها ، همش میگذره 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
خودش میگه ک🙃😔💔

میگه فیلم بفرست که. واقعا چقد یه دختر میتونه ساده لوح باشه؟ چرا به هر قیمتی میخای تنها نباشی. آخه چرا انقد خودتو ذلیل میکنی؟ انقد شان ومنزلت دختر باید پایین بیاد که طرف بش بگه فیلم بفرس از خودت دختره بگه ناراحتم نکن؟؟؟ نباید بلاکش کنی برينی به هفت جد آبادش وخانواده ای که تربیتش کردن؟ 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

استارتر

اینقدر روزی پشیمون بشی و آنقدر حساس و رنجیده خاطر بشی و آنقدر بگی هی وای 

همه که نصیحت میکنن تجربه دارن 

کی گفتیم چند سال دیگه که عروس شدی همین آقا تهدیدت میکنه که ال نکنی به شوهرت خانواده شوهرت میگم و کلی آرامشت میگیره

18

فک کردم ۱۵ سالته عزیزم اول باید بهت بگم این پسر باهات نمیمونه ک تا اخر عمر وقتی از دوستی همچین توقعی داشته باشه و فهم شعور نداشته باشه شبیه عقده ایا عکس و فیلم بخواد وقتی تو ندی بهش میری سراغ یکی دیگ چون عقده ی جنسی داره و اگه تو باهاش بمونی تو آینده میگی وای چقد خودمو کوچیک کردم و بعدم اینکه اگه فیلم بدی بهش و بچگی کنی ک ی وقت ولت نکنه فردا ک شوهر کردی در نمیای بگی من ی دوس پسر داشتم براش فیلم از فلان جام دادم پنهون میکنی قطعا ک اصلا مشکلی نداره چون نیاز نیست گذشتتو با جزئیات بدونه دلی همون فیلم میشه استرست ک ی وقت نفهمه نبینه نیاد سراغم باهاش آشنا در نیاد عزیزم این ن دوست داره ن عاشقته ن باهات میمونه یکم اهنگای اعتماد ب نفس گوش بده ک خودتو انقد کوچیک نکنی بخدا پشیمون میشی تو ی بار بهش بگو ن من مگه بازیگرفیلم پو_ر_ن هستم خدایی نکرده تو ی پسر از آبجیت یا مامانت همچین چیزی بخواد ک جوجه لات میشی بعدم فیلم بدی نمیگه از رو دوس داشتنه ک میگه ب من فیلم داد ب بقیه هم میده چرا باهاش بمونم استفاده میکنم میندازم دور بعدشم فیلم رو برای خود ارضای قطعا میخواد و کیف کردن جنسی کسی ک عاشقته اینجوریه؟

فک کردم ۱۵ سالته عزیزم اول باید بهت بگم این پسر باهات نمیمونه ک تا اخر عمر وقتی از دوستی همچین توقعی ...

رفتم همین حرفارو الان بهش گفتم 😔💔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2801