2733
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1690517 بازدید | 136169 پست
دخترم دخترم وای ازدخترم تازه جمله بندی یادگرفته تاباباش زنگ میزنه فقط آمارمنو میده میگه به باباش رفت ...

ای جاااانم الهی 🤩 چند سالشه؟

وای عاشق دختر بچه ایم که تازه خوب حرف زدن رو یاد میگیره

الهی خداوند حافظ و نگهدارش باشه🤗

سلام عزیزم چی شده آبجی؟

امروز نه سیکلمه کیتم یخورده رنگ داره قرار بود 9-10-11-12برم اقدام دیروز ی اقدام یهویی رفتیم بیشتر اسپرما ریخت بیرون امشبم ی اقدام بسختی رفتیم همسرم از استرس نعوظ نداشت بخدا شانسه منه تا حالا اینجوری نشده بود😢😢😢😢من برا پسر اقدام میکنم ولی اصلا امیدی نیست

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ميشه بگين چه روزاايي اقدام داشتين؟

طبق تاپیک پیش رفتم یک شب درمیان و از وقتی کیتم مثت شد تا کم رنگ شدنش ۳ تا اقدام ۱۲ساعتی رفتم ویک اقدامم کم رنگی 

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
من تخمک گذاریم ۱۱ یا ۱۲ سیکل بود دوست جونی الهی که یه بارداری راحت و خوش داشته باشی  یک هفته ...

آره کلی جوجه داریم آخر پاییز🐣🐣🐣🐣

برا تست سوزن نخ رد کن رو نبض دست چپت ثابت نگه دار یکم بالاتر از پوستت،، بفد چند لحظه خودش حرکت میکنه اگه حرکتش چم و راست بود دختر ، بالا پایین بود پسر

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
منم ماه اقدام همین بودم ،همسر منم دقیقا روز تخمک گذاری همین طوری بود،انقدر که خودمون استرس میدیم ،را ...

خودم که اصلا استرس نداشتم ولی الان که میبینم همسرم اینطوریه استرس دارم اونی نشه که میخام..اره نیم ساعت قبلش خورد خودمم توت فرنگی خوردم ترشحاتمم خیلی خوبه ولی آقا کارو خراب کرده😣😣😣😧😢

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
ای جاااانم الهی 🤩 چند سالشه؟ وای عاشق دختر بچه ایم که تازه خوب حرف زدن رو یاد میگیره الهی خداوند ...

قربونت عزیزدلم زنده باشی دخترم سه سال ودوماهشه...انشالله تودلیت سالم وسلامت باشه😍😍😍😍

امروز نه سیکلمه کیتم یخورده رنگ داره قرار بود 9-10-11-12برم اقدام دیروز ی اقدام یهویی رفتیم بیشتر اس ...

بسپر به خدا اون اسپرمی که بخواد برسه میرسه گلم حتی یه قطره هم بریزه تو راهش رو پیدا میکنه وقتی خدا بخواد

بچه ها در جریانن من با اقدامای ۳ سانت دخول باردار شدم اصلا باورم نمیشد تازه همش هم انگار همین پشت در بود اسپرما تا تکون میخوردم میریخت ولی چون خدا خواست همین جور هم گرفت و باردار شدم

نگران نباشه ان شاءالله اون اسپرمی که قراره آقا پسر گلت رو بسازه همین ماه توی همین اقداما برسه هنوز که فرصت داری تا پررنگ شدن کیت

دختر عزیزم

انشالله که به زودی دامنت با یه گل دختر خوشگل سبز میشه عزیزم🥰🥰🥰🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
دخترم دخترم وای ازدخترم تازه جمله بندی یادگرفته تاباباش زنگ میزنه فقط آمارمنو میده میگه به باباش رفت ...

آخ آخ آخ کلانتر مامانشه😉😉😚

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
خودم که اصلا استرس نداشتم ولی الان که میبینم همسرم اینطوریه استرس دارم اونی نشه که میخام..اره نیم سا ...

سعی کن درباره کیت هاکمتر باهاش صحبت کنی ودرجریانش بزاری که درموردش فک نکنه وقبلش حتما زعفرون غلیظ بهش بده...جنسینگ وخرنوب اینابهش میدی؟؟

آره کلی جوجه داریم آخر پاییز🐣🐣🐣🐣 برا تست سوزن نخ رد کن رو نبض دست چپت ثابت نگه دار یکم بالاتر ا ...

باشه امتحان میکنم عزیزم 

نتیجه رو میگم

ولی فکر کنم یه جوری بگیرم که دختر بشه😍😅

واای جدی میگی؟؟؟ اون دیگه بدتر از ما بوده😄 خدا روشکر خداروشککککککر ک زود پذیرفتم.وقتی ذوق دخترم و ...

آره اون وضعش خیلی بدبود.😁

تازه بزار دخترامون دنیا بیان،ببین چقد خدارروشکر کنیم بخاطر بودنشون.😊😘😘😘

امروز نه سیکلمه کیتم یخورده رنگ داره قرار بود 9-10-11-12برم اقدام دیروز ی اقدام یهویی رفتیم بیشتر اس ...

عزیزم امیدت بخدا باشه انقدم خودتو اذیت نکن مگه من ک دقیق اقدامارو رفتم پسر شد دختره ولی وجودمه.بسپر بخدا استرس کلا تاثیر بدی میزاره مهم اینه خدا بخواد از ته قلبت وبا تمام وجود از خدا بخواه قدرت خدا از دکتر وعلم و کیت واین چیزا خیلی بیشتره

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
2706