2777
2789
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1710022 بازدید | 136169 پست
خود شهرشون بله... اما اطرافشون نه.. اونا وابسته به رود هستن... البته الان که یکم سد رو باز کردن وضعش ...

اخه دقت کردم تازه دزفول داره کمی اعتراض میکنن بیشتر برای این پرسیدم اخه همه جا بلند شدن جوز سمتای بالا 

وزن اولیه : ۷۰.۵۰۰ وزن هدف: ۶۲  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه دقت کردم تازه دزفول داره کمی اعتراض میکنن بیشتر برای این پرسیدم اخه همه جا بلند شدن جوز سمتای با ...

چرا.. صداش درنیومده

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
بچه هااااا من با متر اندازه گرفتم دور شکممو، رفتم حموم اومدم یه سایز کمتر شده بود.. نظرتون؟؟ 

دخملیه😍😍

برا من ۲ونیم سانت زیاد شد😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
دوستان اونجا کسی تجربه استفاده از کلومفین داشته؟ اگر با این قرص باردار شدین ماه چندم اقدام بودین؟

بله گلم من جفت دخترام رو با کلومیفن باردارشدم..دوسه ماه اقدام کردم نشد بعدش رفتم دکتر بهم کلومیفن تجویز کرد وهمون ماه که خوردم باردار شدم🤗

انشالله هم شما نتیجه دلخواهتون وبگیرید🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
وااای جوون... یه سوال میپریم تروخدا جواب بدین

تو هنوز به دختربودن نی نیت  شک داری؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
بچه هاااا میگم طبق نظریه رمزی و جوش شیرین، متر، کله پاچه ک همشون مثبت دراومده بنظرتون چند درصد دخ ...

صد درصد😅

تو هنوز به دختربودن نی نیت  شک داری؟

😣😣تو منو راهنمایی کن خواهشا مغزم هنگه اییینقد توو فکرررشم ک نگوووووووووووو که همش خواب میبینم ک دختره،، یا یکی دختر بهم داده، یا بهم میگن دختره.. با خواب دیدم رفتم سونو یه خانم اومد توو مانیتور بهم گفت نگران نباش ناراحت نباش من دخترم.. چ کنم استرس دارم

همه چی اوکی ی هااا ولی بااازم استرس دارم😩😣

بله گلم من جفت دخترام رو با کلومیفن باردارشدم..دوسه ماه اقدام کردم نشد بعدش رفتم دکتر بهم کلومیفن تج ...

واااای دختر دااری❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خدا عاااااشقته

خدااا حفظشووون کنه الهییییی.. زیر سایه امام زمان باشن.. 

😣😣تو منو راهنمایی کن خواهشا مغزم هنگه اییینقد توو فکرررشم ک نگوووووووووووو که همش خواب میبینم ک دخ ...

ببین گلم ان شالله که نی نیت دختره.. ولی اینقدر به خودت فشار نیار.. من که گفتم دخترت فهمیده تو بی قراری از مانیتور اومده گفته مامانی خیالت راحت دخترم😍😍

اگه دخترتو دوست داری استرس نداشته باش.. رفتار مادر تو بارداری رو جنین تاثیر میزاره.. خدا ان شاءلله که شادت کنه ودختری که دوست داری رو بهت هدیه بده🙏🙏🙏

2801