2733
عنوان

دقیقا با چه شغلی تو ایران میشه تا قبل از ۳۰ سالگی خونه خرید😑💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3274 بازدید | 267 پست
اخه شنیده بودم خیلیاشون کارشون نمیگیره بیکارن 

اره الان دیه همه میرن تجربی

پزشکی و دندون پزشکی اشباع شده 

برا همین بیشتر گزینه های بهتر رو انتخاب میکنن(مثلا دانشگاه و تخصص و مدرک و...)

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با سایت فروش میشه ب پول رسید؟ .؟

چی چی؟

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
با شغل دندانپزشکی براحتی میشه  با سالن آرایشی هم میشه

چقدر تفاوت پرستیژکاری مشهوده  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
نه گلم  کسی که بچه بدنیا میاره وظیفه داره بهترین شرایط رو براش فراهم کنه  وگرنه زاییدن ر ...

عزیزم پدرشوهر من 30 سال پیش که شوهر من به دنیا اومده وضع مالی خیلی خوبی داشته. بارندگی فراوون بوده و کشاورزی شون حسابی پر رونق بوده، چه میدونسته 25 سال بعد که پسرش ازدواج میکنه اینجوری میشه؟ همه چی گرون میشه؟ به زور بنده خدا فقط تونست برامون یه زمین و یه سرویس طلا بخره. همیشه هم. میگه من شرمندتونم، ولی من بهش گفتم من اصلا ازش توقعی ندارم و ترجیح میدم خودم و همسرم واسه زندگیمون تلاش کنیم، چیزی که راحت بدست بیاد رو دوست ندارم. 

همچنین خوانواده ام با وجود اینکه وضع مالی خوبی داشتن گفتم فقط وسایل ضروری رو بخرن برام و من اینو وظیفه شون ندونستم. به نظرم دکترا همینجا هم لطف کردن در حقمون. 

پس خارجیا که از 18 سالگی بچه هاشون مستقل میشن چی؟ 

پولش ک برکت نداره هیچ اون دنیارو میخواد چیکارکنه خدا ب راه راست هدایتش کنه🤦🏻‍♀️🤲😁

اوه فککردی یهمچین ادمایی اصلا اینجورچیزا براشون مهمه. ما چادریم هروخ مارو میبینه فحشمون میده

2706