2777
2789
سلام به دوستای خوبم.
میخوام برای عارفه صندلی ماشین بگیرم.
تا همین چند وقت پیش همچنان توی کریرش مینشست.اما دیگه بزرگ شده و کریر کارایی نداره.
یه مارکی میخواستم که هم استاندارد باشه و ایمن هم قیمتش خیلی بالا نباشه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الفی جون اگه میخوای تاپیک بزنی برو تو قسمت تبادل نظر . اونجابه هرتالاری که بری بالای صفحه گزینه موضوع جدید داره .کلیک کنی یه صفحه باز میشه که اونجا میتونی عنوان تاپیک رو بدی و ارسال بزنی تا تاپیکت ساخته شه.

اگر هم میخوای تو قسمت کلوپهای نی نی سایت کلوپ بزنی برو به نی نی سایت من که بالای صفحه زیر نام کاربریت هست و در اونجا تاسیس کلوپ جدید رو انتخاب کن
عزیزم من چیکو دارم خیلی خوبه خریدم 120 الان دیگه لازم ندارم میخوام بفروشم عکسش رو هم دارم میخوای ایمیل بده برات بفرستم البته ظهر میتونم این کا رو بکنم البته من دو سال پیش خریدم خیلی استفاده نشده ببینی میفهمی چون پسرم روش نمی نشست تا چقدر میخوایش؟
من 120 خریدم-ایرانیش تو بازار هست که اگه از جای مناسب بگیری 45 تومنه -من ازش خوشم نیومد البته این 120 هم خیلی کیفیتش با اون فرق نمی کنه که ارزش اینقدر هزینه را داشته باشه-من گرونتر هم دیدم اما نمی خواستم زیاد هزینه کنم-ایرانیها به نظرم پلاستیکش با کیفیت نبود اا از نظر ظاهری زیبا بود مثل خارجیها که الان همه چینیه!
هر چند که فروشنده ها ادا زیاد می کنن ولی روشون نوشته چین
اگه الفی جون گرون نده اینجوری مناسب تر -دوستان تو بازارچه هم گذاشتن ولی بعضیها منصف نیستن
باید جوری قیمت داد که هر دو طرف ضرر نکنن.نهمثل سمساری که مفت می خره نه قیمت نزدیک به نو
2801