2733
عنوان

سوال در مورد طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 76 پست
انشالله بهترشو بخری

مرسی عزیز دلم 

من هیچ وقت بخاطر طلا فروختن غصه نمیخورم ولی امروز واقعا دوست نداشتم بفروشم هی مقاومت میکردم😄

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره  ولی ما نمیدونیم به کجاها وصله دقیقا😂😂😂  فقط میدونم در عرض چند سال زیر و رو شد زن ...

همینه پس،چون وضعیت بورس رو اساتید خبره هم موندن توش،خدا کنه بیاد پایین،یعنی دلار و ملک و خودرو هم میاد پایین؟

الهی بگردم

خدا نکنه 

زنده باشی❤

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
مرسی عزیز دلم  من هیچ وقت بخاطر طلا فروختن غصه نمیخورم ولی امروز واقعا دوست نداشتم بفروشم هی م ...

منم اعتقادم بر اینه نباید غصه خورد چیزی که روزیت باشه هیچ کس نمیتونه بزور ازت بگیره ،روزیت نباشه هم نمیتونی کاری کنی،زندگی هم پستی بلندی داره،ی روز خیلییییی سود میکنی ی روز هم شاید صرر کنی

عزیزا چندین ساله سنمون میگذره تا حالا هیچ.چیزی رو به یاد میارین که گرون بشه و بعدش ارزون بشه فقطیک قلم ببین به یاد میارین .گوجه به دلار ربط داره برنج به دلار ربط داره تخم مرغ و ماست و وووو این بالا پایین شدن قیمت هیجان خود بازاره که بالا پایین میکننش هیچ چیزی پایین نمیاد 

مطمئن باش ضرر نکردی،دیدت بلندمدت باشه،حداقل ۲ سال

دقیقا. حالا یکم ناراحت شدم ولی خواستم با پولش ماشینمو عوض کنم یه ریسکی کردم اما خورد رو سر مال فعلا تا باشه واسه بعد . چرا میدونم یه اشنای درجه یک طلا فروشه خودش روزانه فقط خرید داره نه فروش

2706