2733
عنوان

راهکار برای کم کردن استرس

20705 بازدید | 55 پست

سلام صبح قشنگتون بخیر❤

من شدید استرسیم ، الان ک خونه تنهام واوضاع آرومه استرس دارم حتی نمیدونم برای چی هست اصلا،مثلا دیشب همسرم با همکارش حرف میزد ی چیزیو توضیح میداد یکم صداش بلند بود من توحال دست وپام میلرزید،یا خواهرم وشوهرش دعواشون بشه من دیگ درحد غش میرم،الانم ک میخوام برا بارداری اقدام کنم استرس کشتتم ،راهی سراغ ندارین ک حداقل یکم کم بشه؟

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃

فقط ورزش.

بهترینش هم شنا.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

منم ورزش کنار میزارم مثل شما میشم.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط ورزش. بهترینش هم شنا.

شنا خوبه؟وای انقد وضعیتم بده ک هرکاری بشه انجام میدم

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
به نظرمن وقتمونو ان قدر با کارای خوب پرکنیم که دیگه جایی و زمانی برای استرس نباشه .پرکردن زمان و وقت ...

من خیلی توخونه حوصله ام سرمیره ،ی جورایی تنبل شدم ،فقط عصرامیرم پیاده روی ولی صب تا ظهر الکی زمانو هدرمیدم

واایی منمم امروز از شدت استرس بالا اوردم 😑 هنوزم استرس دارم دلم میخاد گریه کنم اما اشکام نمیاد

وای من تا حالا ی چند بار اینطوری شدم،شماهم دلیلشو نمیدونی ؟خیلی وحشتناکه،من بعضی وقتاهم دلیلشومیدونم ولی بقیه میگن این موضوع یامشکل ک اصلا انقدددر استرس نداره

شنا خوبه؟وای انقد وضعیتم بده ک هرکاری بشه انجام میدم

شما ی هفته ورزش کن.

منظم

البته الان استخرا تعطیل.

بعدا کلاس ثبت نام کنین.

فعلا میتونین باشگاهی جایی برین.

خیلی تاثیر داره.

تو نت سرچ کن یه تکنیک های هست برا کاهش استرس و اضطراب مثلا نفس عمیق کشیدن.. ورزش خوبع.. به نظر من ...

آره،اصلا ازوقتی هم ک برا بارداری تصمیم گرفتم حالم بدترشده ،دیگ دارم میترسم،فک نکنمم باورزش درست بشه ،دیگ ب فکر رفتن پیش مشاورم

وای من تا حالا ی چند بار اینطوری شدم،شماهم دلیلشو نمیدونی ؟خیلی وحشتناکه،من بعضی وقتاهم دلیلشومیدونم ...

دقیقاااااا 

عین خودتم 

مثلا سر ی چیزه چرت استرس میگیرتم الانم همونه دارم میمرم از شدتش 

هیاهوی بسیار برای هیچ...
شما ی هفته ورزش کن. منظم البته الان استخرا تعطیل. بعدا کلاس ثبت نام کنین. فعلا میتونین باش ...

باشه حتما ،ممنونممم❤🌹فقط باشگاه بازه؟

باشه حتما ،ممنونممم❤🌹فقط باشگاه بازه؟

بله فعلا بازه.

دمنوش به لیمو هم واقعا خوب 🤤

2706