2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من کلا باهمه میسازم،بدترین ها تو زندگیم بودن خیلیاشون اصلا باهیشکی دوست نبودن یعنی به خاطراخلاقشون خیلی باهاشون نمیموند ولی من موندم.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
شوهرمن یکی از اخلاقاش اینه که زود عصبی میشه اوایل ازدواج چون نمیدونستم چه حوری برخورد کنم منم قهرمیکردم و گریههههه،ولی بعداز مدتی دیدم نهههههه اینجوری نمیشه،باهاش راه اومدم،وقتی عصبی بود چیزی نمیگفتم بعضی وقتا با شوخی ردش میکردم اونم میخندید و خاموش میشد،به خاطرهمین همیشه بهم میگه تو منو شرمنده میکنیمنم اینجوری میشم
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
مامانه امیر همسر منم خیلی جوشی بود...منم همون جوری درستش کردم.اولا میزدم میشکوندم..میترکوندم..اما بعد دیدم نه باید سیاست داشت...و حالا تا عصبی میشه تنهاش میزارم اروم که بشه خودش میادو...
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم
من که مامانم مردادی بابام تیرماهی. باهم خوبن.اما مامانم هم خیلی صبوره.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
زری جون منم خیلی صبورم،همه هم بهم میگن،ولی الان که بچه دار شدم دیگه صبرم لبریز شده،بعضی وقتا حوصله ی هیچ کسو ندارم.
میدونی به نظر من بعضی ها نمیدونن مرده خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشه..واسه همین نمیتونن بسازن با هر کسی..همسر من نه قیافه داره نه پول داره نه هیچی....فقط بهم وفاداره و تمامه وجودش سرشار از مهربونیه..اهله دود و دختربازی و ...نیست و کاریه..حتی کارگری مردمو میکنه...اما من میمیرم براش فقط به خاطر اینکه مرده....
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم
کلا دخترا تا خونه بابان نازشون خریدار داره اما خونه شوهر باید ناز بکشی و صبر و تحمل کنی که زندگی دووام داشته باشه .
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
ایلیا جون باهات موافقم صد درصد،وفاداری مهم ترین چیز تو زندگیه که خداروشکر شوهرمنم داره.
2706