2733
عنوان

رژیم شیر گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 13251 بازدید | 66 پست

بهتر است جملات و عکس نوشته های انگیزشی را صبح بعد از بیدار شدن بخوانید تا به شما انگیزه و انرژی مثبت بدهد و بتوانید روزتان را با انرژی مثبت شروع کنید. البته می توانید همیشه یک جمله را همراه داشته باشید تا در مواقعی که احساس می کنید به انرژی و انگیزه نیاز دارید، آن را بخوانید.

در هر زمان و موقعیتی که احساس کردید نیاز به انرژی و انگیزه دارید کافی است جمله ای که خیلی به شما انگیزه می دهد و جملات مثبت برای موفقیت را تکرار کنید، به همین سادگی پر از انرژی می شوید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید زودتر تمامش کنم ولی میخوام از این عدد هفتاد راحت شم 🙏 برم تو 60 ❤️

من پارسال عید ۱ماه هفته ای ۳روز گرفتم ۴کیلو کم کردم

الان هرچی میخوام بگیرن روز اول خوبم فقط😓😓

من وزنم ۶۱ قدم ۵۸ ۴کیلو واسه من خیلی خوب بود

من پارسال عید ۱ماه هفته ای ۳روز گرفتم ۴کیلو کم کردم الان هرچی میخوام بگیرن روز اول خوبم فقط😓😓 من ...

عزیزم ناامید نشو تو حتما میتونی چرا که نه! یک بار برای همیشه بگیر تمامش کن 💪 ما میتونیم 

من دیروز روز اولم بود 

صبحانه یه لیوان شیر دمنوش نعنا دو تا خرما و یه لیموشیرین خوردم 

میان وعده نداشتم ولی یه قاشق ژله رژیمی خوردم 😐 

ناهار دو لیوان شیر و نصف موز و دمنوش آویشن 

شام ساعت 7 سه تا فیله مرغ و سالاد شیرازی و یه کن زرشک و نصف فلفل دلمه ای کوچیک و اندازه یه بند انگشت هویج گذاشتم با هم پختن 

حدود ساعت 11 بدجور دلم ضعف رفت چون عصرونه هم نخورده بودم یه دونه نارنگی و یه دونه خیار خوردم با دمنوش بادرنجبویه و یه قاشق چایخوری عسل 

امروز رفتم رو ترازو 77 بودم 

2706