2733
عنوان

ابروم رفته بیایید دلدلریم بدید حداقل

| مشاهده متن کامل بحث + 7237 بازدید | 186 پست
اگه بو نداشته یادش میره اگه بو داشته ک کات کنید🤭😂

نه اصلا بو نداشت خدا بهم رحم کرد یعنی

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
وااي خدا از همه به دور باشه اون روز روز مرگ من خواهد بود جلو برادرشوهر😰😰😨😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃

اره خیلی بد بود اون روز از خجالت میخواستم برم توی زمین ولی خب فراموش میشه بعد از ی مدت 😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂 اگه قراره ازدواج کنید که دیگه کم کم باید عادت کنی . خنده دار بوده بیشتر تا ضایع 😆

میگف میخوای یکی منم‌بزنم‌جفت شیم😕😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
من اولین بار با نامزدم که اون موقع اولین قرارمون بود و دوست بودیمو نامزد نبودیم رفتیم سفره خونه و کب ...

😂😂😂 معلومه خیلی دوست داره

خداااااجوووونم بابت همه چیز شککککرت،عاشششقققتم
منم هم‌خندم‌میگرف هم‌گریه میکردم هی.میگف آرپیچی‌زدی😂

خخخخ راستش خیلی خندم گرف ولی مشکلی نیس عزیزم یادتون میره یامیشه یه خاطره خنده دار

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

عجب بادی بوده که باعث جدایی دو مرغ عاشق  شده

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
نامزد یعنی عقد کردین ؟ یا دوست پسر منظورته  اگر عقد کردین که هیچ ....  عقد نکردین که فو ...

نه ۲ ساله دوستیم خاحواده ها در جریانن وای من دارم میمرم‌خیلی بد شد خدا رحم‌کرد بو نداشت ببخشیدا

بزا ببین نامزدت چی میگه ولی تو هی بگو کات کنیم 😂 ولی جدی نگو

اون‌میگف منم‌بزنم جفت شیم خجالت نکشی😂

منم یبار اینجور شدم  باور کن فراموش میشه😂😂😂

هی خدا 

2706