2777
2789
عنوان

یعنی خدا میبحشم

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 53 پست
یک ماه و نیم😥😥😥

مسخره میکنی دیگه؟یک ماه و نیم که هنوز هیچی نیست

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم توبه کن از ته دل خدا ارحم الراحمینه

همون اولش پشیمون شدم اما کار از کار گذشته بود دیگ

دیر بود خیلی دیر

هر روز از خدا میخام ببخشه منو

کاش نسیولیت کاری ک کرده بودم بر عهده میگرفتم

خواستی سقط کنی بیا پیش من ..... 

بچه اولت بود اسی؟؟

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
یک ماه و نیم😥😥😥

به نظر من که الکی حساس شدی، همون موقع حتما دلیل موجهی  داشتی که سقط کردی، خوب کردی سقط کردی اصلا، منم سقط کردم خیلی هم راضیم، بهترین کار دنیا رو کردم.

...
مسخره میکنی دیگه؟یک ماه و نیم که هنوز هیچی نیست

شما هم همینطوری بوجود اومدی دیگ

بچس بزرگ میشه چرا هیچی نیست

وقتی سقط شد قلبش تند تند میزد ی چرخس تو دلم زد😣😣😣

خواستی سقط کنی بیا پیش من ..... 

خدا الرحمن الرحیمه فرزندم

خدا کس بی کسونه 

خدا خیلی مهربونه 

خدا روزی رسونه

غصه نخور

2801