2777
2789

اسی میدونم ربط نداره ولی میگم

عنبرنسا شده دونه ای سه تومن

الاغ روزی بیست تا میندازع ینی روزی شصت تومن میگیره

اگه هرروز برینه یکماهش میش ۵ میلیون و خورده ای

حواست جمع باشه کمتر ۳ نفروشی😁 

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه تاپیک زده بودم واس این صدای گوشم😶 رو مغزم بود مخصوصا وقتی که میخواستم بخوابم روانی میشدم یعنی ، من از دندونمه چون دندون دردم ک شروع میشد گوشمم صدا میداد

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

زمین نخوری یا سرت به حایی بخوره؟

موقع راه رفتن تعادلت خوبه

وفتی سرت کمی کج یا خم‌میکنی بیشتر میشه

یا زمانی حالت شنا میری و پلانک بیشتر میشه 

اگه اره مایع گوشت تکون خورده حتما پیش،گوش حلق و بینی برو

وای اره من هم دندون پوسیده دارم هم دندون هقلم دردمیکنه

خب عزیزم از همونه ، منم رفتم دیروز عصب کشی کردم ، توام اگه دندون عقلته برو بکش راحت بشی ، من متنفرم از دندون عقل هیچ کارایی نداره نمیدونم چرا در میاد 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧