2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی واقعا ،تازه شوهر من میخواست با درامده روزانه خرج زندگیوقسط وپس انداز داشته باشه

عزیزیم   این  بوروس خارجی  چجور تمام  ما تحریم هستید حتی دارکونمیزارن وارد شه ولی پول  میشه تو بوروس خارجی سرمایه گڋاری کرد   اگر یکم شوهرت فکر کن  متون بفهم حقیت  

چرا کارش نداشته باشم زندگیمون گداشت تو بورس ضرر کردیم پول مردمو گداشته تو بورس ضرر کردیم بعد کارش رو ...

اون خودش اعصابش خورده واسه ضرر بورس البته همه همینن بعد شما هم پیله کردی اینجور شده من نمیگیم کارش درست بوده اما شما هم مقصری ما حرف ایشون رو نشنیدیم که شما رفتارت چطوری بوده

به به ببین اول صبح کی میبینم.عشقم چطوری😘زیاد اینارو باور نکن تو صفحه ۱۸ میگه فقط  دختر عمه ام ...

ای جاااااان❤❤❤❤

سلام مهربووووونم 😍😍😍🌹🌹🌹🌹

الهی من فدای تو مادرشوهرآینده مهربون بشم😂

چشم چشم هرچی تو بگی ❤😍🌹

ببخش توروخدا گلم آنلاین نشدم الان پیامتودیدم😍

سلام گلم، این پیامو تو صفحه های قبل گذاشتم گفتم شاید ندیده باشی، دوباره میزارم ،میدونم دردی ، رو درم ...

دقیقا عین من اصلا نمیتونم اعتراض کنم چون خیلی خیلی زود عصبی میشه ماهم توبورس کلی ضررکردیم جرات ندارم بگم پولارو کردی توبورس و ضرر کردیم الان از خرداد ما ۱میلیون سود نکردیم ۶۰میلیونم گذاشتیم فقط بهش گفتم اگه اونموقع طلا میخریدیم تا الان یکم سودکرده بودیم ازدولت هیچی به مانمیرسه 

دلم برا اون بچه کوچیک میسوزه که باید این صحنه های دعوارو ببینه و بشنوه و هیچ کاریم نمیتونه بکنه...واقعا دردناکه

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
2801