2733
عنوان

آقا ماجرای این چیه؟؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کبری کیه؟؟

کبری یه خانومه اهل ترکیه که عکسای خودش ودخترش وشوهرش و این گلبهار ما دزدیده

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اون خانوم از کامنتایی که براش گذاشتن الا فهمیده قضیه چیه میخواد شکایت کنه؟؟؟

آره انگارمیخوادشکایت کنه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اونی که کشف کردکی بود عمب زبلی بوده😁

نمیدونم دقیق ،ولی فک کنم اگ بره کاراگاه بشه موفق میشع تو کارش😂😂😂👏

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

یه بخت برگشته ای بوده ک خبر نداشته بعضی زنای ایرانی چقدر بیکار و پیگیرن میاد ی تاپیک میزنه راجع ب 18سال زندگی عاشقانه اش با شوهرش و اینکه شوهرش فوت شده و عکس خودشو و سوهرشم میزاره تو تاپیک گویا دروغ بوده و عکس مال یه بلاگر ترک و همسرش بوده ملت همیشه در ثحنه ی خاله زنک ام تا میتونن زیر پست اون خانم کامنت میزارن ک یه نفر اینکارو کرده تو فلان سایت تا یارو میگه میخوام شکایت کنم 

عزیزم تو تاپیک های دیگه خیلی توضیح دادن یه نگاه بنداز

ن جوری توضیح ندادن ک آدم بفهمه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
همش منحدم شده

تاپیک اخرم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1879584                    منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را                          
کبری یه خانومه اهل ترکیه که عکسای خودش ودخترش وشوهرش و این گلبهار ما دزدیده

گلبهاره شما😂😂نکنه آشناشی بگو فرار کن نی نی سایتی ها ولت نمیکنن ها از من گفتن 😁😁

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
یه بخت برگشته ای بوده ک خبر نداشته بعضی زنای ایرانی چقدر بیکار و پیگیرن میاد ی تاپیک میزنه راجع ب 18 ...

آخه پیج کبری را از کجا پیدا کردن

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀
2706