2777
2789
عنوان

شوهرم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 50065 بازدید | 523 پست

خوشبحالت ک آرومی.من خودم خیلی گرم میگیرم توجمع بعدنگاه میکنم میبینم خیلی چیزاروبهشون گفتم ک نبایدمیگفتم.کاش جای توبودم وآروم بودم .آخه وقتی زیادمیحرفم ممکنه غیبتم کنم ناخواسته😑😑😢😢

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢

البت من عزیزم میگم ن توجمع بلکه توگروه فامیلی چیزی ولی فدات بشم واینان.بدم میاد😕

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو شما ریپلای میکنم که درمورد منم بگی  من خیلی خونگرم و پرحرف در رابطه با دیگرانم و شوهرم دقیق ...

عزیزم بهونه وقتی معنی میده که کل رابطه بهم ریخته باشه اما این خانوم مشکل همین بود و بنظرم طبیعی بود چون اقا تو یه خانواده خودمونی و گرم تربیت شده و رفتار همسرش نوعی سردی و غرور بوده توی جمع خانوادش نمیشه اسم هر انتقادی رو گذاشت بهونه همونطور که مردها یسری اشتباهات دارن زن ها ام دارن همونطور که مردها یسری عادت بد دارن زن هاام دارن بنظرم توی زندگی مشترک باید خیلی جاها کوتاه اومد برای ارامش و دوام زندگی اینکه تاکید دارم روی زن برای اینه همونطور که مرد وظیفه ی تامین معاش خونرو داره زن هم وظیفه ی تامین عشق رو داره و خیلی در روابط موثره اینم بگم که بعضی مردا سلیقه هاشون متفاوته یکی زن گرم دوست داره و یکی هم سرد من خودم ادم گرمی نیستم و خیلی خجالتی ام تو حرف زدن نامزدم هم اینو دوست داره خلاصه نباید اسم اینارو گذاشت بهونه به قول شما شاید هم حسادت میکرده و حسادت مردا چیز بدی نیست چون یا از تومه زیادش به شماست یا احساس بی اهمیتی خودش دربرابر شما 

چطوری شدنیه منم مشکل این خانم و با خودم دارم همسرم ازم راضیه ولی خودم دوست دارم بیشتر حرف بزنم آخه ه ...

چندتا موردم محض نمونه میگم ولی خودت بعدا ازاینترنت مطالعه کن اینکه یه سلام گرم داشته باشی و دست بدی و تا چند ثانیه دست طرف مقابل رو نگه داری نه اینکه سریع ول کنی این چون ابتدای حرفاته خیلی تو چشم میاد نکته ی بعد اینه اگرم حرفی نمیتونی بزنی وقتی اونا حرف میزنن با کلمات طولانی و جمله تاییدشون کن نه با بله و اره و درسته 

مثلا وقتی میگی ممنون جملتو تموم نکن و ادامش بگو خیلی زحمت کشیدی امیدوارم بتونم جبران کنم ...میخای خداحافظی کنی بگو خیلی خوش گذشت همه چی عالی بود خیلی زحمت کشیدین ....اینارو چون واسه اول ورود و اخر رفتنته شوهرتم میبینه و به چشمش میاد سعی کن با محبت خالص با دیگران صحبت کنی و بیشتر دوسشون داشته باشی تا خود به خود بتونی با انرژی مثبت بیشتری صحبت کنی و کلماتت مصنوعی نباشن 

چندتا موردم محض نمونه میگم ولی خودت بعدا ازاینترنت مطالعه کن اینکه یه سلام گرم داشته باشی و دست بدی ...

یکی ام  به من بگه چطوری کم حرف بشم😅

خیلی حرفا برا گفتن دارم دوست دارم کم تر صحبت کنم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

وای اسی دقیقا منم عین توام ولی شوهرم برعکس منه همیشه حرف داره برای گفتن ولی تا الان ازم نخواستع تو جم خون گرم باشم ولی خودم ازین کم حرفیم اذیتم😟😟دوست داشتم شلوغ بودم ولی نمیدونم چجوری😂😂

حالا ببینیم با این حرفاتون میتونین یه دعوای شیک و مجلسی ختم به طلاق بین استارتر و شوهرش بندازین....

آی آفرین قربون دهنت شوهراین خانوم میخادهمسرش ی کم خونگرم وخوش صخبت باشع توجمع چه ربطی ب نقش بازی کردن داره؟الان توی جمعی حرفی نزنی نمیگن متینه خیلی عذرمیخام ازاسی وتموم دوستان دورازجونشون میگن گاوه بی سواده هیچی بلدنیس آدم احساس حقارت میکنه بین جمع وقتی توهیچ زمینه ای حرفی برای زدن نداشته باشی

ب بعضی ها حتی نباید ری د.برنزه میشن فردابرات قیافه میگیرن  
یکی ام  به من بگه چطوری کم حرف بشم😅 خیلی حرفا برا گفتن دارم دوست دارم کم تر صحبت کنم

عزیزم سعی کن هر حرفی میخای بزنی تو ذهنت مرور کن ببین این حرف گفتنش چه فایده ای داره ایا کسی رو خوشحال میکنه یا براش مفید هست و یااینکه ایا واسه شخص مقابلمون مفید هست و خوشش میاد توی دلش از حرف من برای مثال ماوری که کارای بچشو و شیرین کاری هاشو برای بقیه تعریف میکنه فکر میکنه که بقیه ام مثل خودش خوششون میاد درصورتی که اون چون مادره براش جالبه و اصلا دلیلی نداره تو ی جممع از کارای بچش بگه مگر اینکه به موضوع مرتبط باشه و بچمون حضور داشته باشع که بخایم ازش تعریف کنیم 

از من به تو نصیحت با خانواده و طایفه شوهر دم خور نشو برار بگن بلد نیست حرف بزنه خون گرم نیست هرچی دلشون میخاد تصور کنن وقتی گفتی خندیدی بیش از حد خونگرم شدی مثل من همچین میزارن توی کاسه ات بشینی سرجات 

من نمیفهمم چرا انقد زود جبهه میگیرن

فلانی غلط کرد اینو گفت خودت باش اینجوری باش اون جوری باش فقططططط خودت باش  حالا خودشون ب حرف همسایه ها هم گوش میدن 

خب شوهر شما ببینه همه خانواده بگو بخند دارن شما تو خودتی نمیگه پاشو برو تو جمع با اونا گرم بگیر؟ عجیبه بخدا 

استارتر جان اول از ی گروه تو تل یا تاپیک های اینجا  شروع کن برو تو بحث هاشون شرکت کن نظر بدع بعد آروم آروم تو جمع های خانوادگی با بقیه بجوش نظر بده نظر بخواه بعد خودتم کلی کیف میکنی

Off از ۶/۱۹🙃💕
می تو منم میخوام حرف بزنم ولی ارومم

حالا من دلم میخواد آروم باشم😐😐ولی خیلی حرف میزنم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

من تازه دارم سعی میکنم کم حرف بشم اسی آخه آدم هرچی کمتر حرف بزنه سوتی کمتر میده،خانواده شوهر کمتر از کار آدم سر در میارن و در کل فک میکنم با کلاس تره کمتر و گزیده تر حرف زدن.الان دو هفته هست که میرم خونه مادرشوهرم زیاد حرف نمیزنم. 😬😬

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2801