2777
2789
عنوان

شما چقدر تو بورس ضرر کردین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4158 بازدید | 80 پست
اخه لامصبا واقعا هم یچیزایی میگفتن ک من هرشب با شوهرم بحث داشتیم ک چرا تو بورس نیست مثلا میگفت ۴۰ تو ...

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑الان کجان؟چرا سر و کلشون پیدا نیست؟قهوه ای شدن بدجور

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا یه میلیارد و نیم ضرر 😐

یا خداااااا

واقعا خداوند کمکتون کنه

کاش اون موقع ماشین یا زمین میخریدیم نه بورس

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
چون همه اطلاعات کافی ندارن 

عزیزم تو این سایت کلی تاپیک بورس زده میشد اکثر کانالا یا حتی همین نی نی سایت خودم چندین بار هم گفتم هم شنیدم ک اصلاح سنگین دارن.اما بقول دوستمون حرص و طمع

خانوما همه میدونستن رو ۱۹۰۰یا حتی قبلش اصلاح سنگین میحوره چرا نکشیدید پولتونو بیرون واقعا برام سواله ...

اصلاح فرق داره قرار باشه سر هر اصلاح بکشیم بیرون ک نمیشه...

این بار اصلاح نبود...این بازی دولت بود برای پر کردن جیب خودش...یه چیزی ک غیر طبیعی بود...

الانم هر کی با ضرر خارج شه واقعا بعدا پشیمون میشه...

چون اینم میگذره...خریدهای گنده ای ک شد بالاخره باید بفروشن دوباره به مردم...بازم بازارو مثبت میکنن...دیر وزود داره ولی بالاخره مثبت میشه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
اصلاح فرق داره قرار باشه سر هر اصلاح بکشیم بیرون ک نمیشه... این بار اصلاح نبود...این بازی دولت بود ...

اره میدونم عزیزم اصلاح همیشه بوده دقیق یادم نیست یا اواخر اردیبهشت بود یا خرداد حدود دوهفته اصلاح بود اونم ضرر زیاد داشت اما بازتر برگشت اما اینو میگفتن ک خیلی سنگینه. خب میشد همونویماه اولم خارج شد اما بازم به امید درست شدن بودن.الانم فروختن اشتباست چون ثددرصد تو صف فروش گیر میکنن.باز دولت بی پول میشه بازم ی دوره ای خوب میشه فعلا درگیر طلا و خودرو و دلارن بورس رفته کنار فعلا

اره میدونم عزیزم اصلاح همیشه بوده دقیق یادم نیست یا اواخر اردیبهشت بود یا خرداد حدود دوهفته اصلاح بو ...

ایشالا ک زودتر درست شه ما هم پاداش صبرمون رو بگیریم   

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
از۲۰میلیون۱۰۰میلیون سود گرفتی؟

اره منو همسرم باهم شروع کردیم اون خیلی جامع شروع به یادگرفتن کرد حتی نوسانگیری میکرد تو این اوضاع سهامای خوبو بهم میگفت و واسه عروشم ک تحلیلو اینا داشت.تو مثبتا ما حتی روزی ۶تومن ۷تومنم سود داشتیم یک هفته سودا هرروز ۶تومن بود.الان ۲۰تومن اولیه رفته واسه دارادوم و یسری عرضه اولیه ۱۰۰سود رفت واسه پیشفروش خودرو بقیشم جای دیگه خرج شد

2801