2733
مستقیم نه ولی حسم میگه تیک میزنه و البته همیشه درست حدس زدم همسر من نمازش غذا نمیشد و با دوسال خواست ...

این خیلی بده مخصوصا اگه شوهرت رفتار تاثیر پذیری داشته باشه که دیگه هیچی 

اصلا شوهرم انگار دوگانگی شخصیت و اختلال شخصیت داشت

شاید اختلال دو قطبی داشته یعنی بعضی وقتا خوب فهمیده و تو میگی چه خوب کاش همیشه همین باشه و بعضی وقتا زود جوش بی اعصاب و بی منطق ..... اینجور آدما باید برن گفتار درمانی و یاد بگیرن تسلط حالشون رو داشته باشن ولی جالب اینه اکثرا نمیرن اگه زیاد باشه دارو درمانیم داره......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم چرا بچه داری ؟؟؟؟ اگه فکر می‌کنی پدر توانایی مالی داره و میتونه ازش بخواه بگو نمی‌رم اینقدر گر ...

نه بچه ندارم.پدرم توانایی مالی داره ولی فیط بخاطر حرف مردم نمیذاره جداشم. زجر کشیدنم رو خیلی دیده ولی نمیخواد قبول کنه . گریه که کار شبانه روزم بود . پوست وموهام داغون شد . مریض شدم افسردگی گرفتم . حالا مدتیه که زدم بیخیالی و به خودم میرسم و باشوهرم خانواده ش قطع رابطه ام. اینقدر ارامش دارم از نبودشون. مشکلمون بگم همه چی. یه بچه ننه و وابسته به خواهرش ک اولویت و همه فکروذهنش اسایش وارامش مامانش وخواهرشه و خودش هنوز هیچی نداره ولی واسه اونا خرج میکنه. از خرید عروسی زد واسه خواهرش سهم بورس بخره. اوناهم خیلی باهاش دورو هستن و ادعا میکنن دوسش دارن وبراش همه کارمیکنن به معنای واقعی خرش میکنن ولی هیچی کمکش نمیکنن. خیلی خواهرش اهل دخالت و مامانش سلیطه هست جلو خودش دست ردمن بلند کرد و همه خرفی زد ولی اینقدر قشنگ خرش کرد ک مقصر من شدم. خیلی بی عرضه هست و هنوز نتونسته زندگیشو جمع وجور کنه همش نشسته همه چی ارزون بشه. اخلاق و احساس و آداب اجتماعی و همه چی صفر. فکرکن لباس عوض میکنه همینجور کف اتاقه. رختخواباشو جمع نمیکنه حتی خونه بابای من . به تیپ ومرتب بودن اهمیتی نمیده. همیشه بوی بد عرق میده وخیلی مشکلات دیگه

این خیلی بده مخصوصا اگه شوهرت رفتار تاثیر پذیری داشته باشه که دیگه هیچی 

حالا نمی‌دونم خانوادش میگن دست بزن نداره کارت حقوقش دست توه بهت نه نمیگه باهاش بساز ولی خودم چی بره نصفه شب مست بیاد خونه و بگه بیخیال عزیزم فردا اوکی میشم جلو بچه ..... یا اینکه فکر میکنم میخوان بندازنش تو خط خیانت ...... یا اینکه اگه هیچ نگم قربون صدقم می‌ره تو تمام کارهای منزل کمک می‌کنه حموم و لباس و غذای بچه هر چی ولی اگه اعتراضی به رفتار و دوستاش کنم یا گیر بدم کرونا هست نرو تفریح و ... می‌زاره می‌ره یه ماه تموم یا دستکم ده روز اصلنم زنگ نمیزنه فقط پول واریز می‌کنه ...... خانوادشم هیچ نمیگن بهش و حتی یه ماهم تنها باشم زنگ نمیزنه پدر مادرش انگار نه انگار اعتراض کردم میگن بساز فقط

نه بچه ندارم.پدرم توانایی مالی داره ولی فیط بخاطر حرف مردم نمیذاره جداشم. زجر کشیدنم رو خیلی دیده ول ...

به خدا آدم مشکلات مالی رو یه جوری کنار میاد.ولی اخلاقی نمیشه

هر چند ما از وقتی شروع کردیم همش بی پول بودیم.

ولی تو‌خونه بابام در رفاه بودم

عزیزم چرا بچه داری ؟؟؟؟ اگه فکر می‌کنی پدر توانایی مالی داره و میتونه ازش بخواه بگو نمی‌رم اینقدر گر ...

علاوه بر اینا اخلاق هم نداره . خیلی بی عقل ومنطقه مشاور گفت به بلوغ فکری نرسیده . دائم بحث ودعوا میکنه سرچیزای الکی و بیخودی و خوب ک بددهنی کرد ودادوبیداد کرد طوری رفتارمیکنه ک انگار هیچی نشده و توقع داره منم هیچی نگم ناراحت نباشم و بگم دعوا کردیم تموم شد رفت. ازروز اول عقد دعوا داشتیم 

حالا نمی‌دونم خانوادش میگن دست بزن نداره کارت حقوقش دست توه بهت نه نمیگه باهاش بساز ولی خودم چی بره ...

وای از این خانواده شوهر که هم میگن بساز

چند سالته عزیزم،؟

خودتو باید نجات بدی

ببین میتونی بهش تکیه کنی

اخه خواهر آدم دور از جونت مرض نداره شوهر کنه که زندگیش بدتر بشه. دقیقا همین بلا سر من اومده

به خدا آدم مشکلات مالی رو یه جوری کنار میاد.ولی اخلاقی نمیشه هر چند ما از وقتی شروع کردیم همش بی ...

اره عزیزم مشکلات مالی هیچی نیست اما زمانیکه تو درک میکنی و باهاش میسازی ولی اون پولشو خرج خانواده ش میکنه زور داره. باحقوقی ک داره هرکسی جای اون بود الان بهترین خونه وماشین وزندگی روداشت.

هرچند علاوه بر مالی اخلاق هم نداره

نه بچه ندارم.پدرم توانایی مالی داره ولی فیط بخاطر حرف مردم نمیذاره جداشم. زجر کشیدنم رو خیلی دیده ول ...

حتما کارد به استخونت رسیده حق داری ببین تجربه من هیچ مردی با بچه درست نمیشه هیچ مردی ..... ببرش مشاور اگه اومد شاید ذره ذره تغییر کرد آیا شغل خوبی داره برات خرج می‌کنه میزاره بری سرکاری چیزی ...... اگه آره مدتی مستقل شو ولی اگه نه برو خونه پدرت بگو ترجیح میدم منو بکشی تا بفرستی پس ......پدرهای قدیم طلاق رو تنگ میدونن ولی باید بجنگی حالا اول برای اصلاح زندگی اگه نشد به خودت زمان بده و با پدرت قرار بزار اگه سال دیگم همین بود بگو جدا میشم اگه تغییر نکرد بگو جدا میشم اگه هم میتونی با حق طلاق گرفتن کار خودتو راحت کن یعنی محضری بگیر ولی نه فورا بزار چندین ماه بگذره اگه دیدی هیچ اونوقت اجازه هیچ کس رو نمیخوای ..... دوستم اینکارو کرد بعد از طلاق رفت خونه پدرش گفت بهشون ..‌‌ البته بسیار حق داشت شوهرش با هرزه ها میگشت خونه مجردی داشت

علاوه بر اینا اخلاق هم نداره . خیلی بی عقل ومنطقه مشاور گفت به بلوغ فکری نرسیده . دائم بحث ودعوا میک ...

اره دقیقا مشاور بهم همینو گف بلوغ فکری نداره و هنوز تو مجردیش مونده.و ۴چوب ازدواج را رعایت نمیکنه

حتما کارد به استخونت رسیده حق داری ببین تجربه من هیچ مردی با بچه درست نمیشه هیچ مردی ..... ببرش مشاو ...

اره دیگه ته خطم. مشاور زیاد رفتم اونم اومد ولی نظر اخرهمشون جدایی بود و شخصیتش واسه مشاور هم مشخص شد. ممنون از راهنماییت گلم حتما حق طلاق رومیگیرم

وای از این خانواده شوهر که هم میگن بساز چند سالته عزیزم،؟ خودتو باید نجات بدی ببین میتونی بهش ...

من ۲۹ ...... دارم میخونم برای ادامه تحصیل ..... لیسانس دارم ولی می‌خوام یه چیز دیگه ادامه بدم وقتی سرم تو کتابه کمتر غصه میخورم ......نمی‌دونم بچم مدرسه میره و پدر میخواد ...... ولی الآنم تنهام اعتراض کردم که خسته شدم اگه ما رو دوست داری رعایت کن کرونا به کنار خیلی از دوستات مردانگی ندارن و هرزن ..... همین خدا شاهده بدون دعوا گفت ادامه نده من گفتم نمی‌خوام نمی‌خوام میفهمی داری با ابرو و عزتت چه می‌کنی بچمون بزرگ شده می‌فهمه نکن .... بجای رفت الان یه هفتس😔😔فقط امروز پول ریخت کارتم پیام داد هر چی میخوای بخر 😔

2706