2733
2764
عنوان

بیان یه خورده بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 192 پست
فداتشم❤ کلی حس خوب ازت گرفدم😘💕🌹

قربونت♡مهربونم# ..............................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
@narssiss73   @12kim     .......................سلام ............امروزتان مملو ا ...

سلام گل خانوم 🌹🍀

مرسی قربونت برم روز تو هم با شادی و خوشی بگذره😘

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام گل خانوم 🌹🍀 مرسی قربونت برم روز تو هم با شادی و خوشی بگذره😘

قربونت♡مهربونم# ...........................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

@معجونعجیب    .............سلام.............امروزتان مملو از شادی وعش..................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

شادی از در و دیواره قلبتون

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@vanellope   ........ ......سلام.................... امروزتان مملو از عشق و محبت.........................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@12345zzz   سلام..........................امروزتان مملو از شادی وعشق....................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@یه_کاربر_جذاب   ...................سلام ..................امروزتان مملو از شادی وعشق.................  

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@آیهان1373   ...................سلام.....................امروزتان مملو از شادی وعشق..................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@رزگل65   ....................سلام..........امروزتان مملو از شادی وعشق........................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@hastiiiim   ...................سلام..............امروزتان مملو از شادی وعشق.....................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@13788     @روح_سایت   .......................سلام.................امروزتان مملو از عشق وشادی....................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@آبنبات_عسلی_۷۶   .........سلام..............امروزتان مملو از عشق وشادی.......................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@آبنبات_عسلی_۷۶   .........سلام..............امروزتان مملو از عشق وشادی...................... ...

قربونت عزیزدلم ممنونتم همچنین برای شما😘

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2706