2777
2789
عنوان

بیان یه خورده بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 192 پست

این منم اسی 

قبل شروع امتحانام تو دانشگاه و مدرسه

یاد دوران شیرین بخیر

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

این منم اسی  قبل شروع امتحانام تو دانشگاه و مدرسه یاد دوران شیرین بخیر

عکست لو رفت  

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2802
عکست لو رفت    

اره بخدا

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
اغااا چرا من هیچ وقت از این دمپایی ها ننه ام نزده فرق سرم خیلی شیطونم بودماا😢😢😢 میبینم همه دمپای ...

موج مکزیکی رفتم دوبار رفتم بالاسقوط کردم یکم این وروتکون اون وروتکون الان وسط هال غش کردم دارم به خودم میخندم😂😂😂😂

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
موج مکزیکی رفتم دوبار رفتم بالاسقوط کردم یکم این وروتکون اون وروتکون الان وسط هال غش کردم دارم به خو ...

جوووووووون عاشقت شدمممم خانوم 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 عالیه برای امروز تمرینت ستودنیه بینم فردا چه میکنیییی😈🙈💃🏻

خاااانوووم خااانوووم📣📣 بله بله با خود خودتم 😉 بیااا وسططططط قرررش بده آاا آاا ماشالله💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 قررر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا ولش کنم 💃🏻💃🏻😂😂😂  دلیل علاقه من به رقصیدن اینه که( هرجا میرم و اهنگ  خوشگلا باید برقصن پلی میشه،جفت چشا زوم میشه رو بنده😎 چه کنیم خوشگلی دردسر داره ماهم همَشش باید اماده قر دادن باشیم😛)  نگو بلد نیستم و این ناز و ادا ها 😉 پاشو یه موج مکزیکی برووو دوبار بچرخ یه بپر بپر و تکون تکون هم قاطیش کن اووف یسسس خودشه 😂😂( مدیونی فک کنی خودم ایطور میرقصم🤨)  اگه بد بود دوسه بار دیگه برو قطعا خوشت میاد🤭🤭 نگو چه دلت خوشه ها😒 که اگه دامن غمم رو تکون بدم چارستون سایت میلرزه😁 ای پرنسس  هرگز فکر نکن یه جوجه اردک بدشانسیییی و دور و بریات همه قوووو نه عزیزززم نه جونم هممون یه جاها کم اوردیم و یه جا ها بردیم ، غم هرکس درحد خودش براش سخته اینکه ممکنه به نظر تو کوچیک بیاد فقط و فقط نظر توئه و حقیقت همون حس آزار دهنده است که در زندگی هرشخص به یه صورت  متفاوت بروز پیدا میکنه😄 راستییئیییی تووو خیلی خوشگلی چاق یا لاغر سفید یا سبزه 😋 خوشگلی چووون دختری😎 حالا تا اینجا اومدی بی زحمت یه دوتا اهنگ قری هم معرفی کن برامون ( دست خودم نیست چ کنم 😂😂) با تچکررررررررر بوچ بوچ😘😘
جوووووووون عاشقت شدمممم خانوم 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 عالیه برای امروز تمرینت ستودنیه بینم فردا چه میکنیییی ...

😂😂😂😂من ازاین حرکتازیاددارم خدانکنه کسی منودراون حالت ببینه صددرصدبه دیونه بودنم باورمیکنه.فردایه مدل موج ایرانی میرم 😂

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔

یادکارهای کرده ونکرده م میفتم😑😑😑😑

یامیگفت یه دقه بیاکارت دارم.یاخدا🏃🏃🏃

😂😂😂😂من ازاین حرکتازیاددارم خدانکنه کسی منودراون حالت ببینه صددرصدبه دیونه بودنم باورمیکنه.فردایه ...

به بههههه موج ایرانیم خریداریم تو فقه برقص💃🏻💃🏻💃🏻

خاااانوووم خااانوووم📣📣 بله بله با خود خودتم 😉 بیااا وسططططط قرررش بده آاا آاا ماشالله💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 قررر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا ولش کنم 💃🏻💃🏻😂😂😂  دلیل علاقه من به رقصیدن اینه که( هرجا میرم و اهنگ  خوشگلا باید برقصن پلی میشه،جفت چشا زوم میشه رو بنده😎 چه کنیم خوشگلی دردسر داره ماهم همَشش باید اماده قر دادن باشیم😛)  نگو بلد نیستم و این ناز و ادا ها 😉 پاشو یه موج مکزیکی برووو دوبار بچرخ یه بپر بپر و تکون تکون هم قاطیش کن اووف یسسس خودشه 😂😂( مدیونی فک کنی خودم ایطور میرقصم🤨)  اگه بد بود دوسه بار دیگه برو قطعا خوشت میاد🤭🤭 نگو چه دلت خوشه ها😒 که اگه دامن غمم رو تکون بدم چارستون سایت میلرزه😁 ای پرنسس  هرگز فکر نکن یه جوجه اردک بدشانسیییی و دور و بریات همه قوووو نه عزیزززم نه جونم هممون یه جاها کم اوردیم و یه جا ها بردیم ، غم هرکس درحد خودش براش سخته اینکه ممکنه به نظر تو کوچیک بیاد فقط و فقط نظر توئه و حقیقت همون حس آزار دهنده است که در زندگی هرشخص به یه صورت  متفاوت بروز پیدا میکنه😄 راستییئیییی تووو خیلی خوشگلی چاق یا لاغر سفید یا سبزه 😋 خوشگلی چووون دختری😎 حالا تا اینجا اومدی بی زحمت یه دوتا اهنگ قری هم معرفی کن برامون ( دست خودم نیست چ کنم 😂😂) با تچکررررررررر بوچ بوچ😘😘

@پری_باهوش   .................................سلام صبح   بخیر............................ امروزتان مملو ازبرکت وشادی ومهر..........................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

شادی از در و دیواره قلبتون

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

@ماه_صنم_الدوله   .............................سلام صبح بخیر.....................امروزتان مملو از شادی و مهر......................

آرزو میکنم

لبخند مهمون لبهاتون بشه.

شادی از در و دیواره قلبتون

سرازیر بشه.

سلامتی مهمون دائمی محفل 

خانواده تون بشه.

امیدوارم 

ساز دنیا کوکه خواسته های

قلبی شما بشه.

الهی آمین...

@مهربونه_سایتم   ................. سلام صبح بخیر.................امروزتان مملو از شادی و مهر.............................

امیدوارم خداوند 

برای امروزتون سبد سبد 

اتفاقهای خوب و خوش رقم بزنه

روز و روزگارتون خوش 

و دلتون از 

شادی لبریز باشه.......

2801