2777
2789
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504437 بازدید | 60425 پست
من خودم هنوز نوع زایمان رو مطمئن نیستم ولی خیلی شنیدم دکتر آشتیانی و دکتر لیلا قربانی سزارین اختیاری ...

نمیدونی کدوم بیمارستان انجام میدن؟؟

دکتر خودم انجام میده ولی بیمارستان مریم

منم شنیدم مریم خوب نیس

به من گفت یه هفته رژیمو رعایت کن بعد تست خون بده ببین قندت چنده بیار ببینم اگر نیومد پایین داروت مید ...

آزمایش قند سه گانه دادی؟ من قند ناشتام ۸۰ ولی ۱ساعت بعد گلوکز بالاس

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

آزمایش قند سه گانه دادی؟ من قند ناشتام ۸۰ ولی ۱ساعت بعد گلوکز بالاس

نه FBS ساده ناشتا بود.GTT فعلا ندادم ولی برای یک هفته دیگه برام FBSناشتا و دوساعته نوشته

یک مادر🤱👩‍🍼
2802
سلام بچه ها اونایی که کم کاری تیروئید دارید از اول بارداری تا الان همون یه مقدار قرصی که دکتر گفته ...

من دوماه یکبار آزمایش میدم، یکبار اول بارداری و یکبار دوماه بعدش داروم رو اضافه کرده.

سلام بچه ها امروز اذان صب پسرم لگد زد خیالم راحت شد

خیلی نگران بودم براش خداروشکر فک کنم حالش خوبه ی ساعت پیشم ی تکون ریز خورد

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
تحمل کن من درکت میکنم😒😒

واای خیلی بد بود خداروشکر تموم شد یه خانومه بعد من اومد واسه اون پرتقالی بود 😒😒واسه من ساده میترسید بخوره همه بهش گفتن یه قلوپ بخور نترس خورد همچینم خوشش اومده بود که نگوو ولی ندیدم حالش بعدا چطوربود 

نازنین چندوقت یبار ازمایش میدی؟من هرماه از اول دارم میدم..۲۰ ام ازمایش دادم ۴ بود.برام گفته هرروز یک ...

بله، اشکال داره. از اول اسفند تا بعد از تعطیلات یک و نیم ماه فاصله است، هر دو ماه معمولاً دکتر چک می‌کنه.

با تیروئید اصلاً نمیشه شوخی کرد.

سلامت باشی سامانتا جون 😘 آره خوبه تعداد دخترا با پسرا برابر بشه😍

اره دیگه دخملامون بدون شوهر میمونن😂😂😂 البته من یه پسر ذخیره دارم هر جا برم برای پسرم خاستگاری دخترشون باید پسرشونو بیارن برای دخترم😂😂😂

یک مادر🤱👩‍🍼
بچه ها من دیروز اوموم در قابلمه رو بردارم حواسم نبود بخارش گرفت رو دستم وختم.الان تیره شده و یکم ابل ...

الان دیگه آبله زده باید همون ثانیه اول آلوئه ورا بهش میزدی اصلا آبه رو اتیش خنک میشه حالا طرفای شما زیاده بگیر بزن روش 

یک مادر🤱👩‍🍼
سلام بچه ها اونایی که کم کاری تیروئید دارید از اول بارداری تا الان همون یه مقدار قرصی که دکتر گفته ...

منم تو بارداری کم کاری میگیرم الانم دارومو دکتر دوزشو عوض کرده و گفت چهل روز بعد ازمایش بده بیار ببینم.

یک مادر🤱👩‍🍼
خداروشکر عزیزم خیالت راحت شد منم گلوکز خوردم یه جابندنمیشه 😂

ای جانم 

میگم الان ۲۲هفته هستم من یکی این آزمایش رو بدم؟

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
2801