2733
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 504147 بازدید | 60425 پست
نازنین چندوقت یبار ازمایش میدی؟من هرماه از اول دارم میدم..۲۰ ام ازمایش دادم ۴ بود.برام گفته هرروز یک ...

من تا الان ۳بار ازمایش دادم ...هرماه نبود ...دکترت گفته حتما برو عقب ننداز چون همش تیرویید بالاپایین میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بچه ها اونایی که کم کاری تیروئید دارید از اول بارداری تا الان همون یه مقدار قرصی که دکتر گفته ...

سلام من قبل بارداری کم کاری تیروئید داشتم و tsh رو ۷ بود 

لووتیروکسین ۱۰۰ روزی نصف خوردم و بعد از یه ماه شد ۱.۳ و در طول بارداری ثابت مونده بود تا اینکه قرصم تموم شده بود خودم سر خود رفتم هفته ۱۶ آزمایش دادم شده بود ۳.۴ به دکترم نشون دادم گفت لازم نیست دوز قرص رو زیاد کنی و تو سه ماهه دوم بالا رفتنش طبیعیه

واسه هفته ۲۵ یه آزمایش دیگه نوشته

الهی  باز خوشبحالت تو جلوتر از همه داری همه چیو پشت سر میذاری و خیالت راحت میشه

نبابا دوسه تا ازدوستان جلوترازمنن ...حالا شمانترسید من الان خوبم همون نیم ساعت اول بده حالت تهوع شدید میده 

سلام من قبل بارداری کم کاری تیروئید داشتم و tsh رو ۷ بود  لووتیروکسین ۱۰۰ روزی نصف خوردم و بعد ...

منم دقیقا عین خودت کم کاری داشتم و دوز ۱۰۰ نصف میخوردم،

یعنی از اول که همون نصف میخوردی الانم همچنان همون نصف میخوری؟؟

منم دقیقا عین خودت کم کاری داشتم و دوز ۱۰۰ نصف میخوردم، یعنی از اول که همون نصف میخوردی الانم  ...

بله از همون اول نصف میخوردموبا همونم کنترل شده بود

هنوزم همون نصف میخورم دکتر گفت طبیعیه که بالا بره 

تو گوگل هم که میخوندم ۳ ماه دوم tsh بالاتر میره  باید زیر ۳ باشه

عزیزم شما تو کرج دکتری رو میشناسی که سزارین اختیاری انجام بده؟؟ پول میگیره خود دکتر؟

من خودم هنوز نوع زایمان رو مطمئن نیستم ولی خیلی شنیدم دکتر آشتیانی و دکتر لیلا قربانی سزارین اختیاری انجام میدن ولی چقدر هزینه میگیرن رو نمیدونم

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706