2733
عنوان

ویار ترشی😋

685 بازدید | 25 پست

سلام دوستان..

به شدت همش دلم ترشی میخواد...هنوز درست نکردیم ازین اماده ها میخرم.

سه تا شیشه تموم کردم ازون هفته😑😑😑😂

خیلی دلم میکشه..

به نظرتون ترشی باز بخرم بهداشتی نیست به خاطر کرونا؟؟ هوس کردم برم عمه لیلا یک عالمه بخرم 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

پسره؟

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسره؟

نمیدونم هنوز.جنسیتش مهم نیست فقط دلم ترشی میخواد😂

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خودتون درست کنید کاری نداره که.منم همش ترشی و خیارشور میخوردم

من هرساال مال کل خانواده رو درست میکنم امسال هنوز فرصت نشده تا درست کنم برسه طول میکشه

نمیدونم هنوز.جنسیتش مهم نیست فقط دلم ترشی میخواد😂

دوستمم خاالی خالی میخور زیاااد 

پسر بود😂😂بیا ترشی بدمت

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
فقط چیز شور زیاد نخور  ورم میاری  

من افت فشار شدید دارم اگر چیز شور نخورم فشارم تا پنجم میره.حالا صبح با دکترم قرار دارم بیینم چی میگه مرسی که گفتی

من ترشی بانون پنیر میخورم😐بخورنوش جون من فله خوردم هیچی نشد😁

وای نون پنیرو که نگووووووو...شبا تا صبح هوس میکنم میگم صبح پامیشم میخورم

دوستمم خاالی خالی میخور زیاااد  پسر بود😂😂بیا ترشی بدمت

من خالی میخورم از صیح در شیشیه بازخ روی اپن هی میرم میخورم میام..

بچه اولم پسره درر این خد نبود میلم به ترشی

2706