2777
2789
عنوان

اونایی که مریضی دارین اگه بهتون میگفتن با یه مریضیه دیگه عوض بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 62 پست
روده تحریک پذیر دارم اقا جان نمیخوام هرکی میخواد بیاد ببره😂😂😂😂

منم روده تحریک پذیر دارم خیلی وحشتناکه 😭😭😭😭

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اينجور نگو بلا ازت دور باشه سرطان يه درد كه استخونتو ميسوزونه

چی بگم به خدا😔 فعلا که این دیسک کمر 6 ماهه منو داره استخونمو میسوزونه

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
نارسایی غده ی فوق کلیه ست،راست میگه نادره

آهااان 😐 اطلاعات عمومیم صفره ببخشید

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
من دیسک با سرطان عوضش میکنم

🙄🙄🙄🙄🙄

درمون سرطان  خیلی عوارض داره هم سلامتی دیگر عضوها هم ظاهری هم روحی و روانی و هم مالی 

البته اگه قبل درمون باشه و درمونش خیلی خیلی هم سخته

حاضری با سرطان رحم عوضش کنی و دیگه هیچوقت بچه دار نشی؟؟

یا با تومور سر و مغز و همیشه سردرد داشته باشی؟؟

به جای افسردگی و دیگر مشکلات من به سلامتی گوش و چشم و پا هو دست فکر میکنم

اگه فلج بودم؟؟

هرچند مشکل زبانی و گوش دارم ولی زیاد نیست و راضی هستم و خدا رو به این خاطر شکر میکنم البته بهتر هم شدم

خب قلبم همینه ی زره فعالیت نفسم کم میاد همش درحال استراحتم . تو هم استراحت کن حرص نخور 

نمیشه سالم میبودیم؟😞

ظاهرا نه 

پس من برم همون سرطانمو بگیرم✋

الان بهتر شدی؟ آخه بعضی چیزا رو نمیشه عوض کرد و مستقیم رو همممه چی اثر داره. واقعا سخته

درسته

بهتر شدم اما نه اونقدرا

یشتر به خاطر اینه که از مشکلات دورتر شدم 

به نوعی حل صورت مساله نه حل مساله

خیلی جلو پیشرفت رو میگیره

ولی همه مشکل دارن

قبلا هر روز آرزوی مرگ میکردم تا اینکه با فرد یا افرادی آشنا شدم که ارتباط باهاشون دلم رو نرم کرد و تا حدودی امیدوار شدم به زندگی

خدا خودش یه روزی جواب سختی هایی که کشیدیم رو میده و ان شاءالله تو همین دنیا هم بده و مشکلات رو حلکنه البته برام بیشتر اون دنیا مهمه

خدا خودش کمک کنه 

درسته بهتر شدم اما نه اونقدرا یشتر به خاطر اینه که از مشکلات دورتر شدم  به نوعی حل صورت مسال ...

منم مشکلات گذشته داغونم کرده

الانم به خاطر کرونا نمیتونم بیرون برم بدتر شدم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
ان شاءالله خوب ميشى درمان رو ول نكن

زنده باشی عزیزم ایشالله ؛ ایشالله که تن شمام همیشه سالم باشه🙏

2801