2777
2789
عنوان

کمککک خودگیری یه دختر درشرف ازدواج توروخداراهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 26 پست
من لیزر برای مو رفتم تا یه حدی روشن میکنه دکتر پوست خانم برو کمکت می کنه

ببخشید کشاله ران خو مو نداره کهه

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

اینو یکی از بچه ها همین جا نوشته بود و خیلی راضی بود بقیه هم امتحان کرده بودن و راضی بودن امیدوارم ب دردت بخوره

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهمههه خوووی  اگر به روم بیاره چییی😫

ببخشید مردی ک ازدواج رو صرفا تو بدن نبینه هیچوقت ب روت نمیاره 

کشاله ران منم نسبت به بقیه جاهام تیره تره ولی یه بار همسرم نگفت بهم که اصلا این چرا و چجوری این شکلیه 

یا برو درستش کن 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
اینو یکی از بچه ها همین جا نوشته بود و خیلی راضی بود بقیه هم امتحان کرده بودن و راضی بودن امیدوارم ب ...

مرسیی گلم لطف کردیی

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

من نمیدونم پزشک توو زندگی مردم ایران کجا جا داره.مسئله ای که انقدر واستون مهمه که بخاطرش ازدواجتون رو به تاخیر میندازید چرا راجع بهش با دکتر مشورت نمیکنید ببینید چطوری رفع میشه

با دوسه ماه میشهه نتیجه گرفت ینی😍 ببخشید لیزر که میگین برا روشن شدن پوست میرن؟ مخصوص اینکاره یا د ...

نه مخصوص از بین بردن تیرگی هم داریم وربطی به موی زائد نداره.اره واقعا اگه مرتب و با نظم بزنی روشن پوستت روشن میشه راستی یه کرم اب رسان مارک کامان  خیلی خوبه اونو هم مرتب بزن خیلی خوبه.ماسکی که خیلی نتیجه میده جوش شیرین وباچند قطره اب لیمو ترکیب کن و بزن منم از خالم شنیدم و گفت خوبه

من نمیدونم پزشک توو زندگی مردم ایران کجا جا داره.مسئله ای که انقدر واستون مهمه که بخاطرش ازدواجتون ر ...

میشه 

متخصص پوست  خانوم توشهرمون نی☹

داره هاااا    

الان رفتم نگاه کردم ندارهه😂😂

االبته من یه مقدار کم موام

نه مخصوص از بین بردن تیرگی هم داریم وربطی به موی زائد نداره.اره واقعا اگه مرتب و با نظم بزنی روشن پو ...

مررسییی گلم