2777
2789

سلام من از دیوار استخر بادی گرفتم 

یادش کردیم اما 10 دقیقه نشده خالی شد 

نمیدونیم از کجا سوراخه اصلا پیدا هم نمی شه 

دوتا درپوشش هم نیست بجاش درپوش دیگه گذاستلم 

از کجا بدونم کجاش سوراخه ؟؟؟

99/9/9 ان شالله به هدف و خواسته ام میرسم 

وقتی بادش میکنین روش دست بکشین می فهمین

بهتره پسشون بدین

البته اگه از اول سوراخ بوده

بیتا شونم🖤                                                               سوالات مربوط به اینستا رو جواب میدم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
وقتی بادش میکنین روش دست بکشین می فهمین بهتره پسشون بدین البته اگه از اول سوراخ بوده

مگه طرف قبول میکنه من شهرستانم اون تهران

مرجوع کن ،معمولا توش چسب داره پنچری بگیری،میتونی مث پنچر گیری ها امتحان کنی ببینی کجاش سوراخ چسب بزن ...

چسب رو فرستاده اما اصلا جاش مشخص نیست اونقد دستم گرفتم دیدم واقعا مشخص نیست 

زنگ زدم نمایندگی اینتکس گفت احتمالا سوراخ نشده حالا پرس داره اون وا شده

مگه طرف قبول میکنه من شهرستانم اون تهران

😢چقد بابتش پرداختین؟

فروشنده بهتون گفت کامل سالمه؟

اگه گفتن بهشون بگین شما گفتین کامل سالمه

بیتا شونم🖤                                                               سوالات مربوط به اینستا رو جواب میدم💙
دست دو بود 

اره 400 خریدم 

50 هزینه باربری شده 

حالا بفرستم شرکت اینتکس تا تعمیر کنن 200 تومن ففط کرایه و ارسال میشه 

نو اش 600 تومن بود خیلی پشیمانم 

چسب رو فرستاده اما اصلا جاش مشخص نیست اونقد دستم گرفتم دیدم واقعا مشخص نیست  زنگ زدم نمایندگی ...

با مایع ظرفشویی کف درست کن وقتی باد کردی به همه  جاش بمال ،هر جا حباب زد سوراخ اونجاست 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

دختر من داره من 2 سال پیش براش خریدم 500 تومن چسب داره با پمپ باد احتمالا از در اش باد میره باز شده میشه عکسشو بفرستی ببینم کدومه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
اره 400 خریدم  50 هزینه باربری شده  حالا بفرستم شرکت اینتکس تا تعمیر کنن 200 تومن ففط کر ...

اوووو ه از دیوار، خریدی من فکر کردم دیجی کالا ،چه بی انصاف هم بوده میدونسته سوراخه این قیمت داده

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
با مایع ظرفشویی کف درست کن وقتی باد کردی به همه  جاش بمال ،هر جا حباب زد سوراخ اونجاست

عزیزم 1 و نیم در 1 و نیمه خیلی گندس ولی انگار مجبورم

دختر من داره من 2 سال پیش براش خریدم 500 تومن چسب داره با پمپ باد احتمالا از در اش باد میره باز شده ...

شما تو این دکسال اصلا سوراخ نشده ؟؟

شما تو این دکسال اصلا سوراخ نشده ؟؟

ن اصلا من وقتی براش بادش میکنم زیرش چیزی میزارم مثل رو فرشی که سوراخ نشه بعدم خودت میدونی از 3 سالی توش بازی کرده آنقدر بزرگه که بعضی وقتا بابام میره باهاش بازی میکنه از اول خراب بوده از پرس باز شده حتما 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹