2733
مادرشوهرم چایی دم نمیزاره. اب جوش میریزه تو فلاکس، تفاله چای رو میریزه توش،همونو به عنوان چایی میخور ...

عزیزجان تفاله چایی به چای خشک استفاده شده گفته میشه که ته قوری یا فلاسک میمونه

اون چیزی که شما میگی اسمش چای خشکه..نه تفاله چایی

یه سوال پس شما به تفاله چایی چی میگبن؟؟؟(سوالم لدون غرض هست گفتم یک وقت توی نوشتار سوبرداشت ایجاد نشه)

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا مادرشوهرمنم نصف گازو پارچه مینداخت که تمیز بمونه ولی خب من خوشم‌نمیومد دیگه حس میکنم چهره گازم ...

ما گاز هارو بعد هر استفاده فویل میگیرم باز پارچه که خوبه😂

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
آره مامانامون اینچیزا رو خیلی حساسن مامانم به چای مونده میگه آب حوض و لب نمیزنه اصلا

یه بار اوایل ازدواج مامان و بابام اومدن خونه ما. منم تو فلاسک چایی دم کرده بودم اوردم گذاشتم کنارم تا براشون بریزم دیدم جفتشون یه جوری نگاه میکنند یعنی حس کردن من بهشون بی احترامی کردم

خانواده شوهرم اگه براشون کادو ببرم یا کسی دیگه تو مناسبتی براشون کادو ببرن فرداش میرن قیمت میگیرن 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
یه بار اوایل ازدواج مامان و بابام اومدن خونه ما. منم تو فلاسک چایی دم کرده بودم اوردم گذاشتم کنارم ت ...

نه پیش خودشون گفتن این بود اون دختری که ما تربیت کردیم؟😂😂😂

شوخی کردم عزیزم 

قدیمیا بد میدونن من فلاسک ببرم جلو بابام حتما یه چیزی بهم میگه اخلاقش تندم هست🥴

رفتار خودمه خانواده شوهرم میگن عجیبی صبح ساعت هفت صبحونه یک ناهار نه شب شام ده خاموشی نمیزارم یه ساعت جلود یا عقب باشه حتی موقع مهمون هیچوقتم مرغ یا گوشت بازاری نمیگیرم احساس میکنم بو دارن خودمون پرورش میدیم  

مثلا مامانم تو کله جوش تخم مرغ میریزه. میشکنه توش درسته توش پخته میشه دیگه هم نمیزنه. من به هرکی گفت ...

مامان بزرگ منم این کار رو می کرد🤣

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
ببین این قضیه ذاتیه یعنی بستگی داره ذاتا چی بخوای  دختر من تازه غذا خور شده هفته ای سه بار برا ...

میشه طرز تهیه حلیمو ک برا بچت میپزی بگی 

منم بچم کوچیکه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706