2733
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 513183 بازدید | 68299 پست
سلام گلم... باریکلا به ارادت👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 عالی هستی دختر🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 ان ...

سلاااام سمیه جونی عیدت ویلدات مبارک زیباااا

شما سرگروه منی 😁💜

خب خب من یکسری توضیح راجب خودم بگم من یک ماه رژیم بودم و وزنی کم نکردم هفته پیش ۷۰ بودم بعد رژیم شوک گرفتم و قراره هفته بعد وزن کنم ببینم بالاخره کم میشم یان

هدفه۵۵ قدم ۱۵۸

برا یبوست خاکشیر تخم شربتی و انجیر و توت خشک و مایعات و کاهو و... مصرف کردم متاسفانه هنوز خوب نشده 

امیدوارم با راهنمایی های شما گل خانم وزنم کم بشه 😍😁💜💜💜💛💛💛 @سمیه1396    

راستی اسمم محدثس

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 

@آلاهیدا    

کجایی ننه نیستی .....دلم تنگت شده....یهو بیخبر کجا ول کردی رفتی؟؟

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام درودبرهمه عزیزان❤️ تشکرازسرگروه عزیزم @sepiiiiiideh     باتشکرفراوان ازسرگروه باع ...

سلام عزیزم قربونت خوشگلم 😘😘♥️♥️♥️♥️

عزیزم امروز تاپیک جدید بعد سه باز میشه اونجا پست بزار بگو تا الان با تاپیک چند کیلو کم شدی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
چالش براي زمستان نداريد بتونيم شروع كنيم؟

امروز ساعت سه تاپیک چالش جدید باز میشه لینکش تو امضامه

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الهه جون تاپیک جدید رو گذاشتید یا بعد ۳ تازه میزارید ؟

عزیزم امروز تاپیک جدید بعد سه باز میشه اونجا پست بزار بگو تا الان با تاپیک چند کیلو کم شدی 

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 ...

@اتنا72     @پیش_پیشی     @دخترپایییییییز     @عسلزارع     @nonoty    

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
چرا ساعت ٣ بيا تاپيك جديد

مرسي

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
سلام درودبرهمه عزیزان❤️ تشکرازسرگروه عزیزم @sepiiiiiideh     باتشکرفراوان ازسرگروه باع ...

سلام خوشکلم تو کی بزرگ شدی دادمت دست مردم😭

فداااااااات خوشکلم🤩🤩🤩🤩🤩🐥🐥🐥🐥🐥😘😘😘

یلدات مبارک 💝💝❤❤❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
كابوس شده برام ژله اش🤪🤪🤪

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ژله ای که ژله ای نشد

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
تا قبل ساعت سه هیچ خبری نیست یعنی🙁

تا قبل سه بچه ها اینجا وزن جدیدشون رو میگن 

2706