2733
2764
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 513326 بازدید | 68299 پست
سلام لبنیات رو میشه تو روز خام گیاهخواری خورد؟؟؟؟

لبنیات گیاهه ؟؟؟؟ از چی درست میشه ؟ ( ۲ نمره )

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

باباي من هميشه ميگه مث مرده هاي قبرستون شدي ي چيزي بخووووور منم ميگم مرده قبرستون دوست دارم خوب😂😂 ...

چقدر از حرفای شما و بقیه انرژی گرفتم  

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
سلام رقیب در چه حالی من تا الان 923 تا خوردم  😉 منم ورزش نکردم ولی از امروز شروع میکنم تو خونه ...

سلام عزیزم تا ظهر خگخ رو رفتم ظهر نتونستم در مقابل قورمه سبزی مقاومت کنم، تا الانم ۱۱۳۴ تا کالری خوندم ولی بقیشو باز خگخ میرم به امید خدا...تو چیکار کردی با خگخ؟؟؟هنوزم ورزشمو نکردم🙈

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
خانوما من تو کرفس کالری مصرفیم رو زده ۱۷۰۰  ولی با فرمول بامداد جون ۱۳۰۰ 😳  من فکر کردم ...

توضیحاتو بخوووووون 🥵🥵

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عکسم دیدید که😳

عه من نتم یه لحظه فلج شد 

من دیدم عکستو قبلا واسه جدیدا گفتم 😍

هرچیزی که حرارت دیده وپخته شده تو خگخ ممنوع شیر پسته وشیر بادوم شیر نداره چندتا بادام میریزی تو مخلو ...

اخه نوشته بودن شیره میشه منم خوردم‌ چون دور اوله شروع کردم با گروه نمیدونستم چی لازمه یا نیست. سالاد برای نهار خوردم ۲۴۰ گرم کاملا سیر شدم و خیلی خوب شدم‌ میوه و موز هم میخورم تا اخرشب‌. 

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2706