2733
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 513272 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این خودتی الهه جون ؟ ماشالله بهت 😍

اره عزیزم 

قربونت ♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
اره ارواح شوهر عمه ی همسایتون خیلی خوب خوندی😂😂😂  نوشتم کالری ای که کرفس یا برنامه ها میدن ا ...

نه نه متوجه شدم ولی فکر کردم منظور از اشتباه اینه که کم میزنه ، ببخشید ، غلط کردم 🥴😆

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

مانتوم۴۲

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
مانتوم۴۲

منم😢

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
واقعا روزای خگخ سخته نمیدونی  چی بخوری البته سالادش خوبه

سالاد نخوردم هنوز من روز اولمه شانسم خورد به خگخ😂😂

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عالیه ،الهه من عکس تپلی تو هیچوقت ندیدم 🤔

قربونت 😘♥️ 

تپل بودم که از عکس فراری بودم ولی با گوشی قبلیم که سامسونگ بود عکس داشتم اونارو ریختم تو لپتاپ تو این گوشیم ندارم و  نمیشه عکس بریزم ازش مگه اینکه از صفحه ی لپتاپ عکس بگیرم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706